Aktualitātes / „Vingro ar fizioterapeitu” Preiļu novadā

„Vingro ar fizioterapeitu” Preiļu novadā

Arī 2018. gadā Preiļu novada iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas piedalīties vingrošanas nodarbībās, kuras vadīs SIA „Preiļu slimnīca” fizioterapeiti. Katra nodarbība būs divas stundas gara, tās laikā būs iespēja izvingrināt visas muskuļu grupas, nostiprināt mugurkaulu, un treniņa beigās relaksēties.

Projekta ietvaros 2018. gadā vingrošanas nodarbības notiks:

Janvāris – Preiļi (8 nodarbības)

Februāris – Aizkalne (8 nodarbības)

Marts – Preiļi (vingrošana pensionāriem) (8 nodarbības)

Aprīlis – Smelteri (8 nodarbības)

Maijs – Preiļi (8 nodarbības)

Jūnijs – Ārdava (8 nodarbības)

Jūlijs – Preiļi (8 nodarbības)

Augusts – Prīkuļi (8 nodarbības)

Septembris – Preiļi (8 nodarbības)

Oktobris – Pelēči (8 nodarbības)

Novembris – Līči (8 nodarbības)

Decembris – Preiļi (8 nodarbības)

Visas nodarbības notiks bez maksas, SIA „Preiļu slimnīca” nodrošinās paklājiņus un hanteles. Vēlāms ērts apģērbs un sportam piemēroti apavi. Tuvojoties pasākumiem SIA „Preiļu slimnīca” mājas lapā un Preiļu novada mājas lapā publicēsim informāciju par nodarbību laikiem un vingrošanas vietām, kā arī telefona numuru, uz kuru zvanot, varēs reģistrēties nodarbībai.

Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

1 komentārs
Brenda saka:

You actually make it seem so easy together with your presentation however I in finding this topic to be really something which I
believe I’d never understand. It seems too complex and extremely extensive for me.
I am taking a look forward on your subsequent publish, I’ll
attempt to get the dangle of it! Najlepsze escape roomy