Nodaļa
departments

Nodaļas

Ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļa

Ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļa ir SIA “Preiļu slimnīca” struktūrvienība, kas izveidota kā ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas institūcija un nodrošina pensijas vecuma personām un personām ar invaliditāti un fiziska rakstura traucējumiem diennakts aprūpi un pastāvīgu dzīvesvietu. Mērķis Nodrošināt klientu pamatvajadzības – dzīvojamo platību, diennakts sociālo aprūpi, sociālo rehabilitāciju un sociālās funkcionēšanas spēju atjaunošanu […]

SKATĪT vairāk

Ambulatorā daļa

Ambulatorās daļas ietvaros darbojas ārstu kabineti, procedūru telpas un specializēti aprūpes kabineti: diabētiskās pēdas aprūpes kabinets, vakcinācijas kabinets, tuberkulozes un plaušu slimību kabinets, obligātās veselības pārbaudes u.c.

SKATĪT vairāk

Uzņemšanas nodaļa

Nodaļas darbības pamatā ir mūsdienīga neatliekamās medicīnas koncepcija. Izvērtējot indikācijas, nodaļā notiek pacientu grupēšana pēc prioritātes un priekšroka ir tiem, kuru stāvoklis prasa akūtu iejaukšanos. 

SKATĪT vairāk

Dienas stacionārs

Dienas stacionārā notiek: ginekoloģiskās operācijas, ķirurģiskās operācijas, endoskopiskie izmeklējumi (kolonoskopija), neiroloģisko un iekšķīgo slimību ārstēšana, tajā skaitā medikamentu ievade infūzi.

SKATĪT vairāk

Ginekoloģijas un dzemdību nodaļa

Nodaļas darbinieku uzdevums ir rūpēties par sieviešu un jaundzimušo veselību. Nodaļā tiek nodrošināta visa veida medicīniskā palīdzība ginekoloģisko saslimšanu, kā arī grūtniecības sarežģījumu gadījumos.

SKATĪT vairāk

Radioloģijas nodaļa

Radioloģijas nodaļā pacientiem pieejama rentgenogrāfija, datortomogrāfija, ehokardiogrāfija, endoskopija, ultrasonogrāfija un doplerogrāfija.

SKATĪT vairāk
1 2