Sākums

/

Nodaļa
departments

Nodaļas

Ambulatorā daļa

Ambulatorās daļas ietvaros darbojas ārstu kabineti, procedūru telpas un specializēti aprūpes kabineti: diabētiskās pēdas aprūpes kabinets, vakcinācijas kabinets, tuberkulozes un plaušu slimību kabinets, obligātās veselības pārbaudes u.c.

SKATĪT vairāk

Uzņemšanas nodaļa

Nodaļas darbības pamatā ir mūsdienīga neatliekamās medicīnas koncepcija. Izvērtējot indikācijas, nodaļā notiek pacientu grupēšana pēc prioritātes un priekšroka ir tiem, kuru stāvoklis prasa akūtu iejaukšanos. 

SKATĪT vairāk

Dienas stacionārs

Dienas stacionārā notiek: ginekoloģiskās operācijas, ķirurģiskās operācijas, endoskopiskie izmeklējumi (kolonoskopija), neiroloģisko un iekšķīgo slimību ārstēšana, tajā skaitā medikamentu ievade infūzi.

SKATĪT vairāk

Ginekoloģijas un dzemdību nodaļa

Nodaļas darbinieku uzdevums ir rūpēties par sieviešu un jaundzimušo veselību. Nodaļā tiek nodrošināta visa veida medicīniskā palīdzība ginekoloģisko saslimšanu, kā arī grūtniecības sarežģījumu gadījumos.

SKATĪT vairāk

Radioloģijas nodaļa

Radioloģijas nodaļā pacientiem pieejama rentgenogrāfija, datortomogrāfija, ehokardiogrāfija, endoskopija, ultrasonogrāfija un doplerogrāfija.

SKATĪT vairāk

Rehabilitācijas nodaļa

Rehabilitācijas nodaļā tiek piedāvāts saņemt valsts apmaksātu vai maksas medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus. Nodaļā strādā vairāk nekā 20 speciālisti, kuri pacientiem pēc traumām vai slimībām palīdz ātrāk atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

SKATĪT vairāk
1 2