Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / SIA “Preiļu slimnīca” sagaidīts 100.mazulis

SIA “Preiļu slimnīca” sagaidīts 100.mazulis

Esam ļoti priecīgi! Dzemdību nodaļā esam sagaidījušo 100. bērniņu! Vakar, 17. aprīlī plkst. 18.21 mammai Dacei Brakovskai no Preiļu novada Upmalas pagasta pasaulē nāca brašs puisītis Ausmis. Puika piedzima 54cm garš un 3950g smags.

Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš, mājās brālīti gaida mazā māsiņa Lina, kura nedaudz vairāk kā pirms gada pasaulē nāca mājdzemdības. Kā norāda mamma, tad izvēle par labu SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļai bijusi ļoti daudzo vislabāko atsauksmju dēļ. Tāpat vēlējušies salīdzināt ar mājdzemdībām. “Šeit man patika tā cilvēcīgā attieksme un rūpes, ko saņēmām”, norādīja Dace.

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvanām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia un citiem mūsu atbalstītājiem sarūpētu dāvanu! No SIA “Preiļu slimnīca” Ausmis un viņa ģimene saņēma jauku, siltu plediņu, kā arī pirmo pasaku grāmatu mierīgiem un skaistiem sapņiem.

Rolands Naglis,

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists

Комментарии отключены.