Sākums

Par Preiļu slimnīcu

Jūsu kustību

brīvība

Mēs esam veselības aprūpes un rehabilitācijas uzņēmums Preiļos.

Par mums

SIA “Preiļu slimnīca”  ir veselības aprūpes un rehabilitācijas uzņēmums Preiļos. Pirmā slimnīca dibināta un savus pakalpojumus iedzīvotājiem Preiļos sāka sniegt 1959. gadā.

Uzņēmums orientējas uz kvalitatīvu, pieprasītu, finansiāli pieejamu, konkurētspējīgu stacionāro un ambulatoro medicīnisko un rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšanu, mērķtiecīgi attīstot medicīniskās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī paplašinot veselības veicināšanas un modernas agrīnās diagnostikas pakalpojumus visu vecumu iedzīvotājiem pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, atbalstot, popularizējot veselīgu dzīvesveidu.

MISIJA

Mēs, profesionāla un godīga speciālistu komanda palīdzam būt veselam un laimīgam ikvienam cilvēkam. Savstarpējs atbalsts un uzticēšanās dod iespēju katram darbiniekam sasniegt vislabāko rezultātu.

VĪZIJA

SIA “Preiļu slimnīca” ir uzticama, atzinīgi vērtēta iestāde ar zinošu un godīgu speciālistu komandu, labu infrastruktūru, kurā samērots pakalpojumu piedāvājums ar iedzīvotāju pieprasījumu pēc tiem.

VĒRTĪBAS

Profesionalitāte, attīstība, atbildība, godīgums.

Darba laiks:

Poliklīnikas reģistratūra
Pirmdiena – Piektdiena 7:30 – 17:00
Rehabilitācijas nodaļas reģistratūra
Pirmdiena – Piektdiena 8:00 – 18:00
Stacionārs
Pirmdiena – Svētdiena 00:00 – 24:00
Ko mēs darām

SIA „Preiļu slimnīca” ir vienīgais veselības aprūpes uzņēmums Preiļos un to apkārtnē, kas sniedz stacionāra un plaša spektra ambulatoros valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus.

Uzņēmums orientējas uz kvalitatīvu, pieprasītu, finansiāli pieejamu, konkurētspējīgu stacionāro un ambulatoro medicīnisko un rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšanu, mērķtiecīgi attīstot medicīniskās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī paplašinot veselības veicināšanas un modernas agrīnās diagnostikas pakalpojumus visu vecumu iedzīvotājiem pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, atbalstot, popularizējot veselīgu dzīvesveidu.

Poliklīnikā izmeklējumi un speciālistu pieņemšanas tiek nodrošināti darba dienās, mājas aprūpes pakalpojums – katru dienu. Slimnīcā visu diennakti nepārtraukti strādā Uzņemšanas un neatliekamās palīdzības nodaļa, Terapijas nodaļa un Ginekoloģijas-dzemdību nodaļa.

SIA “Preiļu slimnīca” Vidēja termiņa attīstības stratēģija 2022. – 2024. gadam

SIA “Preiļu slimnīca” 2021. gada pārskats

Cipari
Skaitļi