Aktualitātes / SIA „Preiļu slimnīca” organizē akciju „Māmiņas bibliotēka”

SIA „Preiļu slimnīca” organizē akciju „Māmiņas bibliotēka”

Sākot ar 11. decembri un līdz pat 31. janvārim SIA „Preiļu slimnīca” norisināsies akcija „Māmiņas bibliotēka”. Tās laikā cilvēki ir aicināti dāvināt grāmatas par grūtniecību, dzemdībām, bērnu aprūpi un bērnu audzināšanu SIA „Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļai.

Gaidību un radību laiks ir ļoti īpašs katras sievietes dzīvē. Ir burvīgi, ja šajā laikā apkārt ir cilvēki, ar ko aprunāties, un, kam palūgt padomu. Tomēr ne visām sievietēm ir šādas iespējas, un tādēļ par vērtīgu palīgu un atbalstu var kļūt grāmata vai enciklopēdija. Tādēļ SIA „Preiļu slimnīca” sāk akciju, ar mērķi izveidot nelielu bibliotēku. Tajā sievietes, kuras apmeklē Māmiņu skolas nodarbības, vai atrodas dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, varēs atras sevi interesējošu informāciju un smelties iedvesmu.

Vēl viens lūgums ir katrā grāmatā iekšpusē uzrakstīt dāvinātāja vārdu uzvādru, dāvinājuma veikšanas datumu un novēlējumu sievietei, kura lasīs šo grāmatu. Grāmatas var nest uz SIA „Preiļu slimnīca” reģistratūru no pirmdienas līdz ceturtdienai no  8:00 līdz 19:00 un piektdienās no 8:00 līdz 17:00. Akcijas laiks paredzēts no 11. decembra un līdz pat 31. janvārim, bet grāmatas var dāvināt arī pēc šīs akcijas noslēguma, tā pat dāvināt var ne tikai grāmatas, bet arī žurnālus, kas saistīti ar grūtniecību un bērnu audzināšanu.

Dāvinot grāmatu SIA „Preiļu slimnīca” dzemdību nodaļai, ārsts Juris Kļaviņš saka: „Dzīve un zinātnes attīstība iet uz priekšu, bet dabīgās dzemdības nemainās.” Savukārt SIA „Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Iveta Stare atklāj, ka Dzemdību nodaļa saņēmusi žurnāla  „Mans mazais” abonementu . Ceram, ka šī nelielā bibliotēka tiešām palīdzēs mammām atrast atbildes, padomus vai interesantas idejas.

SIA „Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļa ir viena no mazājkajām Latvija. Tā atšķiras ar ļoti personisku un draudzīgu attieksmi. Dzemdību nodaļas paspārnē regulāri notiek Māmiņu skolas nodarbības, kuras vada, dzemdību speciālisti – vecmātes, ginekologi, kā arī fizioterapeiti un bērnu ārsti. Nodarbības ļauj pēc iespējas labāk sagatavoties gaidāmajām pārmaiņām. Māmiņu skolā var piedalīties jaunās māmiņas, jaunie tēti un viņu atbalsta personas.