Aktualitātes / Veselības profilakses diena Līčos
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Veselības profilakses diena Līčos

Preiļu pagasta Līčos ceturtdien, 2017.gada 2.novembrī notika Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību sirds un asinsvadu slimību profilaksei. Uz veselības profilakses dienu tika aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

 

Pasākuma laikā dalībnieki varēja bez maksas noteikt vairākus sirds veselības rādītājus, kā arī noklausīties kardioloģes Tatjanas Ļvovas lekciju par sirds veselību un uzdot interesējošus jautājumus ārstiem. Asinsspiediena mērījumus veica un sirds un plaušu funkcionālo stāvokli, ķermeņa masas indeksu un cukura līmeni asinīs noteica SIA “Preiļu slimnīca” speciālisti.

 

Šī bija trešā Veselības profilakses diena Preiļu novadā, lai mudinātu iedzīvotājus veikt profilaktiskās veselības pārbaudes pie ģimenes ārstiem un citiem speciālistiem. Līdzīgi pasākumi notika oktobrī Preiļos un Aizkalnē, bet triju gadu laikā ir plānotas pavisam deviņas šādas Veselības profilakses dienas visos Preiļu novada pagastos.

 

Veselības profilakses dienu Līčos rīkoja SIA “Preiļu slimnīca” sadarbībā ar Preiļu novada domi Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

 

2017-11-02-Lici (2).jpg

 

LOGO.png

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes