Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Iespēja saņemt bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem Preiļos

Iespēja saņemt bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem Preiļos

10. oktobrī no plkst. 10.00 rītā SIA “Preiļu slimnīca” telpās notiks trīs dažādas medicīniskās konsultācijas bērniem vecumā līdz 18 gadiem. Tiks nodrošinātas bērnu gastroenterologa, bērnu neirologa un rehabilitologa konsultācijas.

Dienas laikā viens speciālists spēs pieņemt 20 bērnus, katram bērnam veltot 15 – 20 minūtes. Ir svarīgi, lai katrs bērns saņemtu pilnvērtīgu un kvalitatīvu medicīnisko aprūpi, tāpēc ir ļoti svarīgi savlaicīgi reģistrēties un apmeklēt konsultāciju savā noteiktajā laikā.  Lūgums reģistrēties pa tālruni 65307750 vai 65307757 un savlaicīgi paziņot, ja gadījumā nevarat ierasties jums atvēlētajā laikā.

Bērnu gastroenterologs

Bērnu gastroenterologs specializējas gremošanas traucējumu diagnostikā un ārstēšanā zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem.

Konsultācijas notiks SIA “Preiļu slimnīca” PS FIT zālē (ieeja no Talsu ielas puses).

Bērnu neirologs

Bērnu neirologs veic profilaktiskās apskates, konsultē vecākus par bērnu psihomotoro attīstību, iedzimtām vai iegūtām neiroloģiskajām slimībām, par ārstēšanos pēc traumām.

Rehabilitologs

Rehabilitācija ir ļoti svarīga bērnu funkcionālo traucējumu mazināšanā un pilnskanīgākas dzīves nodrošināšanā. Rehabilitologu bērniem noteikti ir ieteicams apmaklēt, ja tiem ir ķermeņa asimetrija, pazemināts vai paaugstināts muskuļu tonuss, ģenētiskas vai neiroloģiskas slimības vai gūžu displāzija.

Konsultācija notiks SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā, Poliklīnikas 2. stāvā.

Aicinājums uz konsultāciju līdz ņemt informāciju un ārstniecības dokumentus par bērna veselības stāvokli, lai atvieglotu speciālistu darbu, kā arī ietaupītu izmeklējumu laiku. Ģimenes ārsta nosūtījums nav nepieciešams. Ierodoties uz konsultāciju līdz ir jāņem personu apliecinošs dokuments, kurā ir norādīts bērna personas kods.

Akcija tiek nodrošināta pateicoties bērnu “Mobilā veselības aprūpes centra” sadarbībai ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, SIA “Preiļu slimnīca” un citu medicīnas iestāžu ārstiem.

“Ronald McDonald House Charities Latvija” (RMHC Latvija) ir labdarības organizācija un nodrošina pakalpojumu pieejamību, kas tieši ietekmē bērnu veselību un labklājību visā Latvijā; 5 000 bezmaksas medicīniskās konsultācijas 4 000 bērniem Latvijas reģionos gada laikā. Ziedojumu var veikt “RMHC Latvija” mājas lapā: https://rmhc-latvia.lv/

Комментарии отключены.