Aktualitātes / Hemodialīze Preiļos
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Hemodialīze Preiļos

Preiļu slimnīcas telpās piektdien, 2017.gada 20.oktobrī svinīgi tika atklāta SIA “Medicīnas sabiedrība Gaiļezers” Nieru aizstājterapijas dienas stacionāra Preiļu nodaļa. Atklāšanā piedalījās ārsti, ģimenes ārsti, sadarbības partneri, preses pārstāvji, viesi.

 

Nieru aizstājterapijas dienas stacionāra Preiļu nodaļā jau kopš augusta vidus tiek nodrošināta ārstēšana pacientiem ar hronisku nieru slimību. Dienas stacionārā tiek veikta hemodialīze – nieru aizstājterapija – asins attīrīšanas process, izmantojot mākslīgu filtru.

 

Visiem Latvijas iedzīvotājiem nieru aizstājterapiju apmaksā Nacionālais Veselības dienests. Tūristiem tiek akceptēta EVAK (EHIC) apdrošināšana, vai EVAK aizvietojošs sertifikāts.

 

Lai pieteiktos uz ārstēšanos, ir nepieciešams ārsta nefrologa nosūtījums. Nieru aizstājterapijas dienas stacionāra Preiļu nodaļas darba laiks ir pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst. 7:30–17:00, pieteikšanās zvanot uz tālruni 28006676. Nodaļas atrašanās vieta ir Preiļu slimnīcas Uzņemšanas un neatliekamās palīdzības nodaļā 1.stāvā, Raiņa bulvārī 13, Preiļos.

 

Iespēja ārstēt pacientus ar hronisku nieru slimību arī Preiļos ir sadarbības rezultāts starp SIA “Preiļu slimnīca” un SIA “Medicīnas sabiedrība Gaiļezers”. SIA “Preiļu slimnīca” iznomā dienas stacionāram telpas un nodrošina Neatliekamo medicīnisko palīdzību.

 

Savukārt SIA “Medicīnas sabiedrība Gaiļezers” ieguldījums ir mūsdienīgi izremontētas dienas stacionāra telpas, aprīkojums 4 dialīžu vietām, darbinieku apmācība un 3 jaunu darbavietu izveidošana. Preiļu nodaļas vadītājs ir ārsts nefrologs Māris Pļaviņš, kurš ir arī SIA “Preiļu slimnīca” speciālists un pieņem pacientus Preiļu poliklīnikā vienreiz mēnesī.

 

SIA “Medicīnas sabiedrība Gaiļezers” pacientus ar hronisku nieru slimību ārstē nu jau deviņās dienas stacionāra vietās Latvijā – Bāzes klīnikā un Centra filiālē Rīgā, nodaļās Jūrmalā, Aizkrauklē, Bauskā, Limbažos, Saldū, Tukumā un Preiļos.

 

 

Papildus informācija:

SIA “Medicīnas sabiedrība Gaiļezers”

Tālr.: +371 65720432,

Mājas lapa http://msgdialysis.lv/

 

2017-10-20_Hemodializes-kabineta-atklasana (8).jpg

 

Dr. Māris Pļaviņš, SIA “Medicīnas sabiedrība Gaiļezers” Nieru aizstājterapijas dienas stacionāra Preiļu nodaļas vadītājs

 

2017-10-16_Nieru-centrs (10).jpg

 

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes