Aktualitātes / Atvērto durvju diena
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Atvērto durvju diena

Septembrī tika uzsākts projekts ar mērķi attīstīt Preiļu un apkārtējo novadu jauniešu spējas, zināšanas un prasmes vispusīgas personības izaugsmei, organizējot pasākumus SIA “Preiļu slimnīca” telpās, lai tuvāk iepazītos arī ar medicīnas iestāžu darbību. Projekta partneri ir Preiļu Jauniešu centrs “ČETRI”, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Preiļu Mūzikas un mākslas skola, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”.

 

Projektā paredzētas lekcijas un citas aktivitātes jauniešiem vienu reizi mēnesī (no oktobra līdz maijam) par spēju un kompetenču attīstību, pašnovērtējumu, karjeras izglītību, veselību u.tml. Sadarbībā ar “Saules skolu” tiks izstrādāts Preiļu slimnīcas pagrabstāva daļas pārbūves dizaina projekts, bet Preiļu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi varēs piedalīties zīmējumu konkursā, kura rezultātā labākie darbi tiks izstādīti poliklīnikas telpās.

 

Pirmā tikšanās ar jauniešiem bija 31.oktobrī, kad SIA “Preiļu slimnīca” organizēja “Atvērto durvju dienu”, kuras laikā vairāk kā 40 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas audzēkņu apmeklēja poliklīniku un slimnīcu, iepazinās ar vairāku speciālistu darbu, tai skaitā ne tikai ar ārstu un medmāsu darba specifiku, bet arī ar reģistratūras, statistikas un citiem darbiniekiem.

 

Pasākuma noslēgumā slimnīcas konferenču zālē jauniešus uzrunāja anesteziologs-reanimatologs Roberts Spručs no Rīgas, pastāstot ne tikai par ārsta misiju un profesiju, bet rosinot domāt arī par dzīves vērtībām, dzīves jēgu un to, kā saglabāt veselību un dzīvesprieku līdz 108 (!) gadiem.

 

Nākošās tikšanās paredzētas ar dažādiem Latvijā pazīstamiem cilvēkiem, februārī plānota Ēnu diena, aprīlī – atvērto durvju dienas apmeklējums Rīgas Stradiņa universitātē un citi pasākumi.

 

Elita Jermolajeva, SIA “Preiļu slimnīca” projektu vadītāja

 

2017-10-31_Atvertas-druvis-PS (6).jpg

 

2017-10-31_Atvertas-durvis-PS-1.jpg

 

2017-10-31_Atvertas-durvis-PS.jpg

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes