Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Veselības ministre apmeklē SIA “Preiļu slimnīca”

Veselības ministre apmeklē SIA “Preiļu slimnīca”

Šodien, 13. aprīlī, darba vizītē SIA “Preiļu slimnīca” apmeklēja Veselības ministre Līga Meņģelsone, Nacionālā veselības dienesta (NVD) direktors Āris Kasparāns, Veselības aprūpes departamenta direktore Sanita Janka un Veselības ministres biroja vadītāja Evita Vītola, lai tiktos ar valdes priekšsēdētāju Skaidrīti Žukovu, pašvaldības pārstāvjiem un SIA “Preiļu slimnīca” mediķiem un darbiniekiem. Šo tikšanos apmeklēja arī Saeimas deputāts Juris Viļums.

Vizītes ietvaros ministre vispirms iepazinās ar SIA “Preiļu slimnīca” darbu visās medicīnas iestādes nodaļās, kā arī to infrastruktūru. Turpinājumā ministre Līga Meņģelsone  uz sarunu aicināja gan slimnīcas darbiniekus un ģimenes ārstus, kā arī Preiļu novada pašvaldības pārstāvjus: Preiļu novada domes priekšsēdētāja vietnieku Pēteri Rožinski, pašvaldības izpilddirektoru Aigaru Zīmeli un domes deputāti Ivetu Stari.

Iepazīstoties ar medicīnas iestādes darbību, ministre uzsvēra, ka apsveicama ir Rehabilitācijas nodaļas esamība Preiļos, kā arī iniciatīva šīs nodaļas pakalpojumu klāsta paplašināšanā un attīstībā. Savukārt sarunā ar darbiniekiem, ministre uzsvēra viņasprāt divas aktuālākās lietas slimnīcu tīkla sakārtošanā: drošības sajūta un efektīva līdzekļu ieguldīšana.

Ministre norādīja uz nepieciešamību slimnīcai būt spēcīgai, lai novada iedzīvotājiem būtu drošības sajūta par pieejamajiem pakalpojumiem un to kvalitāti. Savukārt slimnīcu vadībai un pašvaldībai efektīva līdzekļu apsaimniekošana un ieguldīšana tās attīstībā.

Viesojoties Preiļos, Līga Meņģelsone pauda gandarījumu, ka SIA “Preiļu slimnīca” telpās vienuviet ir gandrīz visas ģimenes prakses. Šāds modelis, kur ir slimnīca, ģimenes ārstu prakses un poliklīnika vienuviet būtiski atvieglo pacientiem pakalpojumu pieejamību, kā arī būtiski ieekonomē laiku.

Pēc SIA “Preiļu slimnīca” apmeklējuma, Veselības ministre ar komandu devās uz Rēzekni, lai apmeklētu SIA “Rēzeknes slimnīca”.

Rolands Naglis,

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists

Комментарии отключены.