Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Dzemdību nodaļā sagaidīts 300. mazulis

Dzemdību nodaļā sagaidīts 300. mazulis

Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 300. mazuli. 16. septembrī plkst. 11:10 Upmalas pagasta iedzīvotājai Klintai Vaivodei piedzima brīnišķīga meitiņa – Līga: 54 cm gara un 3890 g smaga. Savā ģimenē meitenīte ir trešais bērniņš. Mājās kuplo ģimeni gaida 8 gadus vecā māsa Evelīna un 7 gadus vecais brālis Andis.

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvanām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia sarūpētu dāvanu. No SIA “Preiļu slimnīca” mazulis un viņa ģimene saņēma jauku, siltu sedziņu. Tāpat tika pasniegta īpaša Latvijas simtgadei veltīta latviešu tautas pasaku grāmata – mazulim pirmā pasaku grāmatu, mierīgiem un skaistiem sapņiem.

Jāpiebilst, ka augusta beigās SIA “Preiļu slimnīca” saņēmām skaistu dāvanu, kuru tika lūgts nodot 301. bērniņam. Ar prieku paziņojam, ka dāvana nodota mazajai īpašniecei – Veronikai (4200g, 56 cm), kas mūsu slimnīcā kā 301. mazulis piedzima 16. septembrī plkst. 12:35. Mammai Sanitai Aleksejevai no Vaboles pagasta Veronika ir trešais mazulis, jo mājās gaida divi mazie brālīši: pusotrgadnieks Reinis un 3,5 gadus vecais Sandis.

307238302_1153501948896006_6640051615937078674_n.jpg

Bez tradicionālās mazuļu dārgumu lādes, ko saņem katrs pirmdzimtais SIA “Preiļu slimnīca”, īpašā dāvana tika pasniegta no uzņēmuma “Loopiņš”. Īpašs paldies Sabīnei Landsmanei. Priecājamies par abām māmiņām un viņu kuplajām ģimenēm.

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists