Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Ēnu dienā SIA “Preiļu slimnīcā” 5 ēnotāji
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Ēnu dienā SIA “Preiļu slimnīcā” 5 ēnotāji

Tāpat kā visā Latvijā, 5. aprīlī SIA “Preiļu slimnīca” notika izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem Ēnu diena.

Šogad Ēnu dienā uzņēmumā ieradās kopā 5 jaunietes no Preiļu, Varakļānu un Rēzeknes novada izglītības iestādēm, lai vairākas stundas “ēnotu” dažādas profesijas: fizioterapeits, terapijas māsa, ginekologs/dzemdību specialists.

Patiess prieks, ka pēc pavadītās dienas pie mums saņēmām ļoti pozitīvas atsauksmes gan par pašu ēnošanas iespēju, gan par uzņēmumā iegūtajām zināšanām.

“Liels paldies par jauko uzņemšanu! Ēnošanas laikā ar lielu interesi klausījos vadītājā, kura bija ļoti laipna un ieinteresēta mūs iepazīstināt ar šo jomu. Ļoti novērtēju, ka bija iespēja tuvāk apskatīt darba vidi. Guvu informāciju par ginekologa pienākumiem un grūtībām, kas noteikti paplašināja manu redzes loku saistībā ar medicīnas jomu”, norādīja Enija no Varakļānu vidusskolas.

 

Savukārt Evelīna no Preiļu novada Galēnu pamatskolas uzsvēra: “Esmu ļoti pateicīga, ka man bija iespēja piedalīties ēdu dienā tieši SIA “Preiļu slimnīca”. Vairāk uzzināju ne tikai par fizioterapeita profesiju, bet gan arī par audiologopēda, masiera un ergoterapeita profesiju. Šo pieredzi, bez šaubām, ņemšu vērā un noteikti, ka turpināšu tiekties uz savu mērķi. Ēnojot ieguvu, patiešām, ļoti daudz pozitīvu un neaizmirstamu emociju, un ēnu devēji bija ļoti atbalstoši un kolosāli!”

Paldies meitenēm, kas piedalījās un iepazinās, iespējams, ar savām nākotnes profesijām!

 

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību specialists

Rolands Naglis

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментарии отключены.
Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes