Aktualitātes / Dzemdību nodaļā piedzimis jau 300.bērniņš

Dzemdību nodaļā piedzimis jau 300.bērniņš

Ginekoloģijas-dzemdību nodaļā septembra nogalē pasaulē nāca šogad 300. bērniņš – meitene Līga. Sveikt jaundzimušās mammu Diānu devās arī SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Iveta Stare un galvenā ārste Viktorija Šmukste.

Jaundzimušās meitenes mamma Diāna Laizāne pati arī ir dzimusi Preiļos. Lai gan pašlaik dzīvo Daugavpilī, tomēr jau otro reizi izvēlas Preiļu slimnīcas Dzemdību nodaļu, lai laistu pasaulē savu meitiņu. Arī pirmā meitiņa Emīlija ir dzimusi šeit, tikai toreiz vēl Dzemdību nodaļa bija vecajā korpusā. Jaundzimusī meitiņa nosaukta par Līgu, jo tēti sauc Jānis.

Diāna pauž atzinību par nodaļas darbinieku individuālo un rūpīgo attieksmi. Viņa stāsta: “Interesantākais ir tas, ka šeit strādā māsiņa Elicija, kura pieņēma mani, kad manai mammai šeit bija dzemdības, bija klāt arī man gan pirmajās, gan šajās dzemdībās. Sajutu, ka šeit cilvēki vienmēr palīdzēs – ārsti, vecmātes, māsiņas. Viņi un pati māmiņa ir kā viena komanda.  Dzemdību nodaļas darbiniekiem nav vienalga, viņi jau saprot, cik māmiņai ir viegli vai grūti, tāpēc atrod īstos vārdus, ar kuriem uzmundrināt. Šeit ir ļoti labi. Man šķiet, ka šeit ir sirds siltums. Noteikti gribu, lai pastāv Dzemdību nodaļa Preiļos! Paldies visiem!”

2017-10-02_Sveiksana.jpg

2017-10-02_Kalendars1.jpg