Aktualitātes / Starptautiskā māsu diena 2020
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Starptautiskā māsu diena 2020

Kā zināms, Pasaules Veselības organizācija 2020.gadu ir pasludinājusi par Starptautisko māsu un vecmāšu gadu, lai godinātu māsu un vecmāšu būtisko lomu vispārējās veselības aizsardzības un cilvēku labklājības nodrošināšanā un uzlabošanā. 

 

Starptautiskā māsu padome par šī gada vienojošo motīvu “Māsu dienai” ir izvēlējušies saukli “Māsas: Līdera balss – rūpēs par pasaules veselību.”. Starptautiskās māsu padomes vadītāja Annette Kennedija norāda: “Šajā medmāsu un vecmāšu gadā, pasaules acis ir īpaši vērstas uz mūsu profesiju, kādu mēs to nevarējām paredzēt. Māsas ir uzmanības centrā un šī planētas traģiskā pandēmija atklāj neaizvietojamo aprūpes darbu, ko šobrīd visi pamana.”

 

SIA “Preiļu slimnīca” strādā 87 māsas un māsu palīgi, ik dienu ar smaidu sagaidot un pavadot pacientus.

Ik gadu 12.maijā tiek atzīmēta Starptautiskā māsu diena. Šogad valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas iespaidā, svētki bija jāpārceļ mēnesi uz priekšu. 12.jūnijā SIA “Preiļu slimnīca” ar Unastyle imidža skolas un parfimērijas/kosmētikas ražotāja “Loreal” atbalstu uzbūra māsām skaistuma svētkus, sniedzot vērtīgus stilista padomus, dāvājot “LA ROCHE-POSAY” ādas kopšanas līdzekļu paraudziņu un uzpošot/izceļot kādu sejas daļu – acis, lūpas, vaigus utt. SIA “Preiļu slimnīca” viesojās pieredzes bagātā “UnaStyle” skolas dibinātāja un mūždien enerģiskā vizuālā tēla stiliste Una Bernatoviča, lai atklātu pievilcīgas sejas noslēpumus, dažādus make-up knifiņus un personīgi ieteiktu krāsu kolorītus, kas piestāv, bet ko labāk nevajadzētu lietot.

 

SIA “Preiļu slimnīca” izsaka lielu pateicību sadarbības partneriem!

Vēlamies pateikties arī savām māsiņām par nezūdošajiem smaidiem, mundrumu, iejūtību un darba sparu! 

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes