Aktualitātes / Aicinām iedzīvotājus parakstīties PRET paredzamo SIA “Preiļu slimnīca” līmeņa pazemināšanu
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Aicinām iedzīvotājus parakstīties PRET paredzamo SIA “Preiļu slimnīca” līmeņa pazemināšanu

 

SIA “Preiļu slimnīca” ir saņēmusi informatīvā ziņojuma projektu par slimnīcu tīkla attīstības stratēģiju (turpmāk – informatīvais ziņojums). Informatīvajā ziņojumā SIA “Preiļu slimnīca” ir definēta kā 1. līmeņa slimnīca, bet ziņojumā nav skaidrojuma par pakalpojumiem, kurus sniegs 1. līmeņa slimnīca pēc reformas.

 

SIA “Preiļu slimnīca” valde un darbinieki ir mērķtiecīgi nolēmuši pastāvēt uz plaša veselības aprūpes pakalpojumu klāsta saglabāšanu reģionā. Arī Preiļu novada pašvaldība izmantos visas iespējas, lai saglabātu pēc iespējas vairāk darbavietu un nodrošinātu kvalitatīvu un pieejamu veselības aprūpi mūsu novadā.

 

Lai Veselības ministrija un atbildīgās iestādes mūs sadzirdētu, aicinām ikvienu, kurš ir PRET paredzamo SIA “Preiļu slimnīca” līmeņa pazemināšanu, piedalīties parakstu vākšanā. Savu balsi ar parakstu apliecināt iespējams no 1. jūlija:

 

  • Preiļu novada pašvaldības ēkā, Raiņa bulvārī 19, 1. stāvā Klientu apkalpošanas centrā darba laikā (pirmdienās 8.00 – 18.00 / otrdienās – ceturtdienās 8.00 – 17.00 / piektdienās 8.00 – 16.00, pusdienu pārtraukums 12.00 – 13.00).
  • Visās Preiļu novada pagastu pārvaldēs to darba laikā.
  • Jūlijā dažādos novada kultūras pasākumos būs pieejama parakstu vākšanas telts.

 

Un no 4. jūlija parakstīties būs iespējams SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikas reģistratūrā.

 

Tālrunis uzziņām par parakstu vākšanas norisi un iespējām: 29 793 281 (valdes priekšsēdētāja Skaidrīte Žukova) un 28 275 039 (valdes locekle).

 

SIA “Preiļu slimnīca” un Preiļu novada pašvaldība

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes