Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / 1. – 7. augusts Pasaules zīdīšanas veicināšanas nedēļa
Rolands Naglis
Rolands Naglis

1. – 7. augusts Pasaules zīdīšanas veicināšanas nedēļa

No 1.–7. augustam tiek atzīmēta Pasaules zīdīšanas veicināšanas nedēļa, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par zīdīšanas nepieciešamību mātes un bērna veselības saglabāšanā. Šogad šīs tematiskās nedēļas sauklis ir “Tev nav jāpārtrauc zīdīt savs mazulis, tāpēc, ka, iespējams, jāatgriežas darbā. Esi zinoša par Darba likumā noteiktajiem atvieglojumiem!” (angl. “Make the breastfeeding at work, work”).  

Ņemot vērā šī gada Pasaules zīdīšanas veicināšanas nedēļa fokusējas uz nodarbinātību, kā vienu no iemesliem, kādēļ zīdīšana tiek pārtraukta ātrāk nekā rekomendēts, aicinām Veselīgās pašvaldības atgādināt topošajiem un jaunajiem vecākiem par Darba likumā noteiktajiem atvieglojumiem sievietēm zīdīšanas periodā, un papildu pārtraukumiem bērna barošanai vecākiem, kuriem ir bērns līdz pusotra gada vecumam.

Lai atzīmētu šo tematisko nedēļu un veicinātu zīdīšanu, aicinām iepazīties ar SPKC izstrādātajiem informatīvajiem materiāliem par zīdīšanu un veselības veicināšanu pēcdzemdību periodā:

[1][1] Vairāk informācijas par zīdīšanas veicināšanu atradīsiet SPKC mājaslapā www.spk.gov.lv!

Ar visiem SPKC izstrādātajiem informatīvajiem materiāliem iespējams iepazīties šeit: https://www.spkc.gov.lv/lv/informativi-materiali.

📌 Materiālus, pie kuriem ir atzīme “Pieejams drukātā formātā”, iespējams bez maksas drukātā veidā saņemt Rīgā, Duntes ielā 22, k-5, iepriekš obligāti vienojoties par nepieciešamo materiālu veidu, skaitu un saņemšanas laiku. E-pasts izdales materiālu pasūtīšanai un papildu informācijai: infomateriali@spkc.gov.lv.

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментарии отключены.
Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes