Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / 8.novembris – Starptautiskā radioloģijas diena
Kristīne Selicka

8.novembris – Starptautiskā radioloģijas diena

Katru gadu 8.novembrī tiek atzīmēta starptautiskā radioloģijas diena. To ik gadu rīko ar mērķi vairot izpratni par radioloģijas ieguldījumu pacientu ārstēšanā un radiologu un radiogrāfu būtisko lomu veselības aprūpē. Savulaik vācu zinātnieka Vilhelma Rentgena atklājums radīja apvērsumu medicīnā, bet mūsdienās no šī atklājuma izaugusī datortomogrāfija un magnētiskā rezonanse ļauj tiešā veidā glābt cilvēku dzīvību.

Ik gadu šajā dienā radiologi, radiogrāfi, radiologa asistenti un citi radniecīgo nozaru profesionāļi īpašu uzmanību vēlas pievērst savai specialitātei ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par radioloģijas ieguldījumu drošā pacientu aprūpē un radioloģijas tehnologu būtisko lomu veselības aprūpes nepārtrauktībā.

Tādēļ īpaši vēlamies sveikt un milzīgu paldies teikt mūsu slimnīcas radiologam un radiologa asistentiem par pašaizliedzīgo, profesionālo un kvalitatīvo darbu un cilvēcīgo attieksmi pret ikvienu pacientu!

Комментарии отключены.