Aktualitātes / Preiļu slimnīcā sagaidīts 200.mazulis

Preiļu slimnīcā sagaidīts 200.mazulis

Šodien, 26.jūnijā plkst. 12:40 Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 200 mazulis – meitiņa.

Lai padarītu mazulīšu gaidīšanas laiku dzemdību nodaļā vēl īpašāku, turpinām šogad uzsāktu tradīciju sveikt nodaļas jaundzimušos ne tikai gada sākumā, bet arī apaļos skaitļos.

Devāmies sveikt māmiņu Evitu un jaundzimušo meitiņu Eniju no Ludzas.

Meitenīte sver 3,7 kilogramus un ir 54 centimetrus gara. Ģimenei šis ir otrais mazulis. Mājās gaida brašais brālis Raiens.

Māmiņai jautājām, kāpēc mazuli izvēlējās laist pasaulē Preiļu slimnīcā, Evita norādīja, ka gribējusi, lai dzemdības pieņem ginekoloģe Svetlana Morozova un nodaļas komanda par kuru dzirdētas tikai labākās atsauksmes.

Novēlot veselību, izturību, lielu laimi un prieku ģimenei, Preiļu slimnīca par piemiņu pasniedza siltu plediņu ar mīļmantiņu – lācīti, mazuļa dārgumu lādīti ar dažādiem labumiem bērniņam, kā arī no zīmola “Happy” dāvanu maisu.

Paldies par uzticību, SIA “Preiļu slimnīca” komanda jūtas patiesi gandarīti un novērtēti, kad dzirdami labi vārdi!

_DSC1490_0.JPG_DSC1493.JPG