Aktualitātes / Aicinām darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru
Rolands Naglis

Aicinām darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru

„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru darbam poliklīnikas reģistratūrā uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).

Galvenie darba pienākumi:

  • Sniegt pacientiem informāciju par pakalpojumiem un speciālistu pieņemšanas laikiem gan klātienē, gan pa tālruni;
  • Nodrošināt medicīniskās dokumentācijas sakārtošanu, uzglabāšanu, izsniegšanu;
  • Strādāt ar pacientu pierakstu un rindu veidošanu pie ārstiem speciālistiem  uzņēmumā esošajā datu ievades un apstrādes sistēmā;
  • Darbs ar kasi

Prasības pretendentam:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā (obligāta);
  • prasme strādāt ar datorprogrammām, Ārsta biroju;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja organizēt darba procesus un plānot savu darba laiku un uzdevumus;
  • labas komunikācijas spējas un noturība stresa apstākļos;
  • Valsts valodas zināšanu atbilstība LR likumdošanai, svešvalodu zināšanas – krievu, angļu.

Piedāvājam:

  • dinamisku un radošu darbu profesionālu un atbildīgu speciālistu komandā,
  • godīgumu un savstarpēju atbalstu, lai sasniegtu vislabāko rezultātu,
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus,
  • stabilu atalgojumu,
  • sociālās garantijas,
  • darbinieku veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Darba alga –EUR 786,00

CV un motivācijas vēstuli līdz 2020.gada 18.decembra plkst.16.00 iesūtīt uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv  ar norādi “Reģistrators”.

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību vakantajam amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Atsūtot pieteikuma dokumentus, kuros norādīti Jūsu personas dati, Jūs piekrītat, ka visa Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam un saziņai ar Jums.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes