Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Rit pārbūves darbi dienas stacionārā
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Rit pārbūves darbi dienas stacionārā

SIA “Preiļu slimnīca” dienas stacionārā rit būvdarbi, ko veic, saskaņā ar noslēgto līgumu, uzņēmums  SIA “LAGRON” .

Būvnieki ir ierīkojuši ventilācijas gaisa vadus, uzstādīti apkures radiatori, kā arī turpinās elektroinstalācijas darbi.

Projekta “SIA “Preiļu Slimnīca” dienas stacionāra pārbūve” mērķis ir attīstīt SIA „Preiļu slimnīca” veselības aprūpes infrastruktūru un uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību reģiona iedzīvotājiem gan stacionāra, gan ambulatorajā daļā. Realizējot projektu, plānots veikt ieguldījumus infrastruktūrā, kas saistīta ar neatliekamās medicīniskās palīdzības un veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu pacientiem ar sirds asinsvadu, onkoloģiskajām, psihiskajām saslimšanām, kā arī mātes un bērna veselības aprūpes jomā.

 

Mēs strādājam Jūsu veselībai!

 

Jau vēstīts, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu SIA “Preiļu slimnīca dienas stacionāra pārbūve” ar projekta numuru 9.3.2.0/18.I/018. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% – 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR).

 

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментарии отключены.
Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes