Aktualitātes / Nūjošanas sezonas atklāšana
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Nūjošanas sezonas atklāšana

Preiļos aprīlī tiek uzsāktas nūjošanas nodarbības grupā, ko līdz oktobrim divreiz nedēļā vadīs SIA “Preiļu slimnīca” fizioterapeite Diāna Ivanova. Pirmā nodarbība 11.aprīlī no plkst. 17:30 līdz 18:30 ir bezmaksas un tiek rīkota, lai iepazīstinātu ar nūjošanas tehniku, iesildīšanās un atsildīšanās vingrojumiem.

 

Nūjošana ir augstas efektivitātes sportiska nodarbe, kurā izmantojot pareizu nodarbības metodiku, soļošanas tehniku un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai, tiek nodarbināti ap 90% cilvēka muskuļu. Tā ir arī treniņš kaloriju dedzināšanai un fiziskās sagatavotības uzlabošanai, jo izturība tiek trenēta jau no pirmās nodarbības.

 

Fizioterapeita vadītas nūjošanas nodarbības (ilgums 60 min) notiks otrdienās un ceturtdienās visu sezonu līdz oktobrim Preiļu parkā un tā apkārtnē. Nodarbības sākums un pulcēšanās plkst. 17:30 pie Preiļu poliklīnikas galvenās ieejas. Pirmā nodarbība otrdien, 11.aprīlī ir bezmaksas un brīvi pieejama ikvienam, lai iepazītu nūjošanas tehniku.

 

Nūjošanas nodarbībām nepieciešams brīvs, ērts un laika apstākļiem piemērots apģērbs, ērti apavi, labs noskaņojums, savas nūjošanas nūjas, bet daži nūju pāri ir pieejami arī pie fizioterapeita. Vienas nodarbības maksa 3.00 EUR, mēneša abonements 20.00 EUR (nodarbības notiek divas reizes nedēļā). Samaksa tiek veikta poliklīnikas reģistratūrā.

 

Iepriekšēja pieteikšanās uz fizioterapeita vadītajām nūjošanas nodarbībām grupā ir Preiļu poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot uz tālruņiem 65307750, 65307757.

 

2017_Nujosana_plakats.jpg

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes