Aktualitātes / Noskaidrots Preiļu slimnīcas “Gada cilvēks 2021”

Noskaidrots Preiļu slimnīcas “Gada cilvēks 2021”

Preiļu slimnīcā ik gadu tiek izvirzīts tituls “Gada cilvēks”, kā mērķis ir izcelt profesionālus, zinošus un pieredzējušus slimnīcas darbiniekus, kuri palīdz uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un veicina slimnīcas attīstību.

Arī šogad decembrī visi slimnīcas darbinieki tika aicināti piedalīties balsojumā un balsot par kandidātiem nominācijā “Gada cilvēks 2021”. Šogad titulu “GADA CILVĒKS 2021” saņēma Preiļu slimnīcas valdes priekšsēdētāja Skaidrīte Žukova.

Aptaujā kolēģi norādīja, ka šai nominācijai izvirza Skaidrīti Žukovupar ieguldīto enerģiju slimnīcas attīstībā, par darbinieku atbalstu, par produktīvu darbu, par pozitīvu attieksmi, par mērķtiecību, neatlaidību un drosmi, par pašaizliedzīgu darbu slimnīcas labā, ar ko ir iemantojusi kolektīva atbalstu un cieņu.

Apsveicam!

IMG_20211230_092010.jpg