Aktualitātes / Aicinām darbā māsu
Rolands Naglis

Aicinām darbā māsu

  „SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā māsu darbam Rehabilitācijas un Rehabilitācijas dienas stacionāra nodaļas Fizikālās terapijas kabinetā (1,0 slodze uz nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt ārsta nozīmētās fizikālās terapijas procedūras, tajā skaitā sagatavot pacientu un novērot procedūras laikā;
  • aizpildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši noteikumiem;
  • nepieciešamības gadījumā sniegt pirmo neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Prasības pretendentiem:

  • pamatizglītība māsas vai ārsta palīga specialitātē;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • vēlami specializācijas kursi fizikālā terapijā;
  • precizitāte darba pienākumu pildīšanā;
  • labestība, attīstīta empātijas spēja un sirsnība pret pacientiem;
  • augsta atbildības sajūta un prasme strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • valsts valodas zināšanu atbilsība normatīvo aktu prasībām;
  • derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • atbildīgu un interesantu darbu multiprofesionālā rehabilitācijas komandā;
  • savstarpēju atbalstu, lai sasniegtu vislabāko rezultātu;
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus;
  • 1,0 slodzes amatalga 1032.00 EUR;
  • sociālās garantijas;
  • darbinieku veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Atsūtot pieteikuma dokumentus, kuros norādīti Jūsu personas dati, Jūs piekrītat, ka visa Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam un saziņai ar Jums.

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes