Aktualitātes / Godināti ilggadējie SIA “Preiļu slimnīca” darbinieki un “Gada cilvēks 2020”

Godināti ilggadējie SIA “Preiļu slimnīca” darbinieki un “Gada cilvēks 2020”

Valsts svētku ietvaros sumināti SIA “Preiļu slimnīca” darbinieki darba gadu jubilejās un godināts SIA “Preiļu slimnīca” Gada cilvēks 2020.

Svētki nekur nav zuduši, kaut arī šogad tie tiek svinēti neierastā gaisotnē – individuāli un bez pulcēšanās, bet tas viss mūsu veselības labad.

Darba vidi lielākoties veidojam mēs paši. Mums ir dota iespēja uz darbu doties kā uz svētkiem – ar smaidu sejā pretī jauniem izaicinājumiem, un mums visiem ir dota iespēja strādāt kopā kā darbīgiem kolēģiem viena mērķa vadītiem – sabiedrības veselībai.

Kolēģus šajos svētkos sveica SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Skaidrīte Žukova: “Paldies par ieguldīto pašaizliedzīgo un godprātīgo darbu aizvadītajos gados SIA “Preiļu slimnīca” labā!”

SIA “Preiļu slimnīca” darba jubilejās sumināti:

• 55 darba gadi (kopš 1965) Jevģēnija Džeriņa /uzņemšanas nodaļa/;
  • 40 darba gadi (kopš 1980) Aija Stupāne /operāciju bloks/;
  • 40 darba gadi (kopš 1980) Irēna Šmarjova /uzņemšanas nodaļa/;
  • 35 darba gadi (kopš 1985) Aija Kancāne /ginekoloģijas-dzemdību nodaļa/;
  • 35 darba gadi (kopš 1985) Aleksandrs Lioznovs /ambulatorā daļa/;
  • 35 darba gadi (kopš 1985) Irēna Vaivode /ambulatorā daļa/;
  • 30 darba gadi (kopš 1990) Lilita Luriņa /ambulatorā daļa/;
  • 20 darba gadi (kopš 2000) Ināra Greivule /administrācija/;
  • 10 darba gadi (kopš 2010) Antonija Malnača /ambulatorā daļa/;
  • 10 darba gadi (kopš 2010) Irina Spiridonova – Bluka /rehabilitācijas nodaļa/;
  • 10 darba gadi (kopš 2010) Inga Spīke /ambulatorā daļa/;
  • 5 darba gadi (kopš 2015) Aleksandrs Poplavskis /administrācija/;
  • 5 darba gadi (kopš 2015) Ludmila Dronova /saimniecības daļa/.

SIA “Preiļu slimnīca ” ik gadu izvirza titulu „Gada cilvēks”, veicot anketēšanu, ar mērķi izcelt profesionālus, zinošus un pieredzējušus slimnīcas darbiniekus, kuri palīdz uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un veicina slimnīcas attīstību. Ik gada nogali visi darbinieki tiek aicināti balsot par sevisprāt attiecīgo kandidātu nominācijā “Gada cilvēks”, attiecīgi pamatojot kandidāta izvēli, pieminot nopelnus.

Šogad titulu „SIA “Preiļu slimnīca” Gada cilvēks 2020″ saņēma ārsts Jurijs Kirsanovs. Preiļu slimnīcā sāka strādāt pēc Rīgas Medicīnas institūta pabeigšanas 1987.gadā. Darba gaitas sācis kā onkologs, papildus tam tika strādāts arī  par galvenā ārsta vietnieku organizatoriski metodiskajā darbā.

No 1994.gada Jurijs Kirsanovs strādā par ārstu radiologu un šobrīd veic arī Radioloģijas kabineta vadītāja pienākumus.

2020.gada novembrī notikušajā darbinieku aptaujā, kolēģi anketās par ko tieši Jurijs Kirsanovs tiek izvirzīts nominācijai “SIA “Preiļu slimnīca” Gada cilvēks 2020” raksta – “Par augsto profesionalitāti, koleģialitāti, inteliģenci, atsaucību”, “Par labu darbu”, “Ļoti labs ārsts, kolēģis, draugs”,  “atsaucīgs, gudrs, laipns, sirsnīgs”, “par profesionalitāti”, ”par atbildību savā darbā, pieklājību, profesionalitāti”, “vienkārši – ļoti labs ārsts”, “atsaucīgs, saprotošs”, “perfekts ārsts”, “par atbildību, par sapratni, par labu attieksmi”, “atsaucīgs, godīgs” utt.

Sveicam kolēģus!