Aktualitātes / Uzsākti vērienīgi būvniecības darbi autostāvvietas izbūvei, ārējā apgaismojuma ierīkošanai un teritorijas labiekārtošanai

SIA “Preiļu slimnīca” informē, ka tās teritorijā ir uzsākti būvdarbi autostāvvietas izbūvei, ārējā apgaismojuma ierīkošanai un teritorijas labiekārtošanai. Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem, būvdarbus veic SIA “DSM Meistari” par kopējo līgumcenu 235 349,27 EUR bez PVN. Saskaņā ar līguma nosacījumiem būvdarbus paredzēts veikt līdz šī gada novembrim.

IMG_20220531_110828 - kopija.jpg

Līdz ar uzsāktajiem būvdarbiem, tiks ierobežotas auto novietošanas iespējas SIA “Preiļu slimnīca” teritorijā. Lūgums autovadītājiem sekot līdzi norādēm un ceļa zīmēm.

Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists