Aktualitātes / Sagaidīts 400.bērniņš Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā

Sagaidīts 400.bērniņš Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā

Svētki nebeidzas, drīzi pēc Latvijas valsts svētkiem esam sagaidījuši 400.jaundzimušo šajā gadā. Klāt ir arī brašo puišu kārta dzimt apaļajos skaitļos.

Šorīt plkst. 9.57 pasaulē nāca Ilonas un Mihaila dēliņš – mazais Demians, 2,7 kg smags un 49 cm garš. Demianu mājās (Līvānos) gaida nu jau pieaugusī pilngadniece – māsa Ērika.

Mamma Ilona stāsta: “Pirms 18.gadiem šeit dzima arī mana meita. Mainījusies ir tikai vide,protams, uzlabojusies, bet šī vārdiem neaprakstāmā attieksme un sirsnība šeit mājo joprojām, tās pašas mīļās māsiņas, ārstu rūpes un pozitīvā gaisotne, kas valda šeit. Ne mirkli nešaubījos, ka 2.bērniņu pasaulē laidīšu tikai te. Prieks atgriezties pēc tik ilga laika!”

SIA “Preiļu slimnīca” kolektīvs vēl veselību, mīlestību, saticību un pacietību, atvasīti audzinot! Sveicam!

Dāvanas sarūpējuši SIA “Preiļu slimnīca”, SIA “TZMO Latvija” (Happy Latvia) un Teva Pharmaceutical Industries Ltd (UAB Teva Baltics).

_DSC1451.JPG_DSC1452.JPG