Aktualitātes / Sagaidīts 50.bērniņš šajā gadā

Sagaidīts 50.bērniņš šajā gadā

Dienu pirms Starptautiskās Sieviešu dienas, 7.martā izvēlējās pasaulē nākt mazā Elziņa, kura ir šogad 50. sagaidītais bērniņš mūsu dzemdību nodaļā. Elza Reiniku ģimenē ir pirmdzimtā, dzima 3,950 kg smaga un 58 cm gara. Ģimene izvēlējusies mērot tālāku ceļu no Ludzas, lai ar mazo dāmu satiktos tieši Preiļu slimnīcas Dzemdību nodaļā.❤

Patiess prieks un saviļņojums mums par šo izvēli!

Turpinām sumināt apaļajos skaitļos dzimušos bērniņus, kas dzimuši mūsu dzemdību nodaļā. Kā ierasts pirmā jauno ģimeni devās sveikt Preiļu slimnīcas Dzemdību nodaļas virsmāsa Inna Kluša, pasniedzot SIA “Preiļu slimnīca” mīļmantiņu “Lācīti ar plediņu” un ar atbalstītāju palīdzību sarūpētu labumu kasti “Mazuļa dārgumu lāde”, kā arī dāvanu maisu ar dažādām mazulim nepieciešamajām lietām no Happy Latvia, siltas zeķītes no čaklajām Preiļu un blakus novadu rokdarbniecēm un ziemā tik nepieciešamās D-vitamīnu no Teva Pharmaceutical Industries Ltd.

Vēlreiz sūtam siltus sveicienus, vēlot veselību un saticību jaunajai ģimenei!☀️

_DSC1350.JPG