Aktualitātes / Aicinām darbā finanšu un analīzes daļas vadītāju
Rolands Naglis

Aicinām darbā finanšu un analīzes daļas vadītāju

„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā FINANŠU UN ANALĪZES DAĻAS VADĪTĀJU uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt pilna cikla grāmatvedības uzskaiti atbilstoši ārējo un iekšējo normatīvo aktu prasībām;
  • Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu dažādu pārskatu un atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu vadībai, pašvaldībai un valsts institūcijām;
  • Grāmatvedības procesu kārtošana saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu un normatīvo aktu prasībām;
  • Ienākošo un izejošo grāmatvedības dokumentu apstrāde, iegrāmatošana un kontrole;
  • Finašu pārskatu sagatavošana un analīze;
  • Līdzdalība budžeta izstrādē un izpildes kontrolē;
  • Līdzdalība iekšējo normatīvo dokumentu izstrādē;
  • Konsultāciju un priekšlikumu sniegšana uzņēmuma vadībai nodokļu un grāmatvedības jautājumos;
  • Organizēt koordinētu, racionālu un operatīvu finanšu un analīzes daļas darbu.

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā;
  • iepriekšēja pieredze galvenā grāmatveža amatā vismaz 3 gadi;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta:
    • pieredze galvenā grāmatveža amatā komercsabiedrībā;
    • pieredze darbā ar resursu vadības sistēmu Horizon;
  • izpratne par grāmatvedības procesiem veselības aprūpes iestādē;
  • pieredze ES finansēto projektu realizācijā un uzskaitē;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja organizēt darba procesus un plānot savu darba laiku un uzdevumus;
  • labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, t.sk. prasme strādāt ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • Latvijas Republikas normatīvo aktu zināšanas grāmatvedības un nodokļu jomā;
  • labas komunikācijas spējas un prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • Valsts valodas zināšanu atbilstība LR likumdošanai.

Piedāvājam:

  • dinamisku darbu profesionālu un atbildīgu speciālistu komandā,
  • godīgumu un savstarpēju atbalstu, lai sasniegtu vislabāko rezultātu,
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus,
  • stabilu atalgojumu,
  • sociālās garantijas,
  • darbinieku veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Darba alga –EUR 1470,00

CV un motivācijas vēstuli līdz 2021.gada 04.marta plkst.16.00 iesūtīt uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv  ar norādi “Finanšu un analīzes daļas vadītājs”.

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību vakantajam amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Atsūtot pieteikuma dokumentus, kuros norādīti Jūsu personas dati, Jūs piekrītat, ka visa Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam un saziņai ar Jums.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes