Aktualitātes / Veselības profilakses diena Preiļos
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Veselības profilakses diena Preiļos

Preiļos ceturtdien, 2017.gada 5.oktobrī notika Veselības profilakses diena, īpašu uzmanību pievēršot sirds un asinsvadu slimību profilaksei. Pasākums notika Preiļu Labklājības pārvaldes zālē (Aglonas ielā 1a).

 

Ikvienam apmeklētājam bija iespēja pēc izvēles izmērīt un noteikt vairākus sirds veselības rādītājus bez maksas. SIA “Preiļu slimnīca” speciālisti veiks asinsspiediena mērījumus, noteiks sirds un plaušu funkcionālo stāvokli, ķermeņa masas indeksu un cukura līmeni asinīs. Tāpat aŗi varēja uzdot interesējošos jautājumus ārstiem un ārstniecības speciālistiem. Veselības profilakses dienas pasākumā bija arī tikšanās ar kardioloģi Tatjanu Ļovu, kura vadīja lekciju “Kas ietekmē Tavas sirds veselību?” un atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem.

 

Šī bija pirmā Veselības profilakses diena Preiļos, lai mudinātu iedzīvotājus veikt profilaktiskās veselības pārbaudes pie ģimenes ārstiem un citiem speciālistiem. Līdzīgi pasākumi notiks šoruden Aizkalnē un Līčos, bet kopumā ir plānotas trīs gadu laikā pavisam deviņas šādas Veselības profilakses dienas visos Preiļu novada pagastos.

 

Veselības profilakses dienu Preiļos rīko SIA “Preiļu slimnīca” sadarbībā ar Preiļu novada domi Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

 

plakats.jpg

 

IMG_20171005_143704.jpg

 

    IMG_20171005_143601.jpg

 

IMG_20171005_142740.jpg

 

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes