Aktualitātes / Aicinām darbā fizioterapeitu
Rolands Naglis

Aicinām darbā fizioterapeitu

„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā fizioterapeitu darbam Rehabilitācijas un Rehabilitācijas dienas stacionāra nodaļā uz nenoteiktu laiku.

Galvenie darba pienākumi:

  • veikt visa vecuma pacientu funkcionālā stāvokļa izmeklēšanu, iegūto datu novērtēšanu un analīzi;
  • vadīt individuālās un grupu ārstnieciskās vingrošanas nodarbības;
  • savlaicīgi un precīzi atspoguļot par pacientu iegūto informāciju, veiktās manipulācijas un nozīmēto terapiju medicīniskajā dokumentācijā, nodrošināt dokumentācijas noformēšanu;
  • sadarbība ar citiem speciālistiem.

 Prasības pretendentam:

  • profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē ar fizioterapeita kvalifikāciju;
  • ārstniecības personas reģistrs;
  • sertifikāts fizioterapeita specialitātē un kursi Slinga terapijā tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • Valsts valodas zināšanu atbilsība normatīvo aktu prasībām;
  • labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt gan komandā, gan organizēt darbu patstāvīgi;
  • derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • atbildīgu un interesantu darbu multiprofesionālā rehabilitācijas komandā;
  • godīgumu un savstarpēju atbalstu, lai sasniegtu vislabāko rezultātu;
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus;
  • atalgojumu atbilstoši paveiktā darba daudzumam (par valsts apmaksātiem pakalpojumiem un maksas pakalpojumiem);
  • sociālās garantijas;
  • darbinieku veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Atsūtot pieteikuma dokumentus, kuros norādīti Jūsu personas dati, Jūs piekrītat, ka visa Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam un saziņai ar Jums.

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes