Aktualitātes / SIA “Preiļu slimnīca” skatāma fotoizstāde

SIA “Preiļu slimnīca” skatāma fotoizstāde

Fotoizstāde „Preiļu mediķi laiku lokos” sniedz ieskatu Preiļu slimnīcas vēsturē un stāsta par cilvēkiem, kuri sargā visdārgāko – cilvēka dzīvību. Medicīnas darbinieku dienā SIA „Preiļu slimnīca” aicina atcerēties gan tos ārstus, kuri vairs sen nestrādā Preiļos, gan tos, kuri vēl šodien nenogurstoši rūpējas par preiliešu veselību.

Izstāde veidota sadarbībā ar Preiļu vēstures un lietišķās makslas muzeja, Igora un Dainas Pliču, Preiļu novada bērnu un jauniešu centra atbalstu.

Fotoizstādes „Preiļu mediķi laiku lokos” atklāšana 17. jūnijā plkst. 15.00 poliklīnikas 2. stāvā

20160617_preilu_slimnica.jpg

Preiļu slimnīcas personāls un slimnieki pie slimnīcas ēkas Raiņa bulvārī 9. 2.r. (stāv) 5. no kr. feldšeris Vladislavs Ilgačs (1892-1967), 1.r. 2. no labās medicīnas māsa Broņislava Gerca (1917-1967). 1939.- 1940.g. PVLMM 7548