Aktualitātes / Sagaidīts 300. bērniņš SIA “Preiļu slimnīca” dzemdību nodaļā

Sagaidīts 300. bērniņš SIA “Preiļu slimnīca” dzemdību nodaļā

Pēdējais vasaras mēnesis Preiļu dzemdību nodaļā bijis visai ražens, pasaulē nākuši 40 bērniņi. ?Šogad kopā jau 301 jaundzimušais, par kuriem priecājas gan viņu laimīgie vecāki, gan arī mediķi.

Arī brīvdienās mums pienāk patīkamas ziņas… Sagaidīti 299. un 300. bērniņš – 2 meitiņas un abas no Rēzeknes.?

?Šo sestdien (29.08.2020.) ⏰plkst. 2.45 mūsu dzemdību nodaļā piedzima 299. mazulis – veselīga meitiņa Nikola, ?54 cm gara un ⚖️3,720 kg smaga. Vecāki, Solvita un Aigars Smirnovi, Preiļu dzemdību nodaļu izvēlējušies pēc labajiem stāstiem no draugiem un radiem, par personāla gādību, mājīgo atmosfēru un individuālo pieeju, par ko Solvita pārliecinoši saka, ka tā tiešām ir, iesakot arī citiem šo vietu. ?Šoreiz arī 299. bērniņš tika pie pārsteiguma dāvanas… Augusta sākumā SIA “Preiļu slimnīca” facebook pastkastītē ienāca ziņa no kādas rokdarbnieces, vārdā Sabīne Uļjanova. Sekojot mūsu aktuālajai informācijai, pamanījusi, ka tiek sveikti vecāki, kuru bērniņi dzimuši apaļos skaitļos, bet Sabīne labprāt uzdāvinātu pašdarinātu plīša sedziņu 299.mazulim. Patiesi jauka ziņa, labs darbs, kas noteikti atgriezīsies. Mīļš paldies par pārsteigumu gan mums, gan jaunajai ģimenei no Sabīnes Uļjanovas jeb Loopiņš.?

?Savukārt 300. bērniņš – meitiņa Julianna dzima dažas stundas vēlāk, ⏰plkst. 8.54, ir ?56 cm gara un ⚖️3,6 kg smaga. Mamma Aļona un tētis Vitālijs ir saviļņoti, jo jūtas laimīgi sagaidījuši savu pirmdzimto. Sarunā ar Aļonu noskaidrojām, ka viņa jūtoties lieliski. Izvēlējušies Preiļus, jo dzirdētas labas atsauksmes un pati pārliecinājusies par to, cik šeit esot draudzīgi, saprotoši darbinieki un ar brīnišķīgu aprūpi apmierināta jaunā māmiņa. Turpinot tradīciju, 300. bērniņš no SIA “Preiļu slimnīca” saņēma siltu plediņu ar mīļu lācīti? un no Happy Latvia dāvanu somu? ar mazulim tik nepieciešamajām precēm (autiņbiksītes, mitrās salvetes, paladziņi, mitrinošs krēms un siltas zeķītes). Paldies šim zīmolam par jauko sadarbību – jauno ģimeņu iepriecināšanu!☀️

❤️Abām ģimenēm meitiņas ir viņu pirmdzimtie, lai atvasītes aug vecākiem par prieku! SIA “Preiļu slimnīca” kolektīvs no sirds vēl jaunajām ģimenēm saticību, pārticību un sirsnīgu mīlestību!❤️ Uz tikšanos…1 ir labi, bet 2 ir dubults prieks!?