Aktualitātes / Aicinām darbā ekonomistu
Rolands Naglis

Aicinām darbā ekonomistu

SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā Ekonomistu uz noteiktu laiku (nepilna slodze).

Prasības pretendentiem/ēm:

    • augstākā izglītība ekonomikā vai uzņēmējdarbības vadībā;
    • darba pieredze ārstniecības uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību;
    • teicamas valsts valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
    • ļoti labas iemaņas darbā ar datoru un MS Office programmām (MS Word, MS Excel, Power Point);
    • labas sadarbības un organizatora prasmes, analītiskā domāšana, pašiniciatīva, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
    • spēja strādāt ātri un operatīvi gan patstāvīgi, gan komandā, prasme racionāli organizēt savu darbu.

Pienākumi:

    • finanšu plānošana, budžeta sagatavošana, ekonomisko aprēķinu un prognožu sagatavošana;
    • sagatavot statistiskās atskaites un finanšu informāciju;
    • izstrādāt un iesniegt priekšlikumus par uzņēmuma attīstību;
    • kontrolēt un iesniegt uzņēmuma vadībai informāciju-analīzi par budžeta izpildes gaitu;
    • sagatavot tirgus izpētes piedāvājumus;
    • izstrādāt projektus finanšu līdzekļu piesaistei;
    • visu ar projektu saistīto dokumentu sagatavošana, saskaņošana, administrēšana;
    • visu ar projektu īstenošanu saistīto atskaišu, ziņojumu sagatavošana.

Piedāvājam:

    • dinamisku un  atbildīgu darbu;
    • iespēju strādāt radoši un inovatīvi;
    • draudzīgu, saprotošu kolektīvu;
    • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus;
    • stabilu, konkurētspējīgu atlīdzību un sociālās garantijas;
    • darbinieku veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Darba alga –EUR 570,00.

Dokumentus – dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv vai pa pastu uz adresi: Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301 līdz 2021. 30.aprīļa plkst.15.00.

Omenta

Pievieno komentāru

1 komentārs
Madonna saka:

hello there and thank you for your info – I’ve definitely picked up anything
new from right here. I did however expertise several technical points using this site,
as I experienced to reload the web site many times previous to I could get it to load
correctly. I had been wondering if your hosting is OK? Not that I
am complaining, but sluggish loading instances times
will often affect your placement in google and can damage your
high quality score if advertising and marketing with Adwords.
Anyway I’m adding this RSS to my email and can look out for much more of your respective exciting
content. Make sure you update this again soon.. Escape room

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes