Aktualitātes / Aicinām darbā ekonomistu
Rolands Naglis

Aicinām darbā ekonomistu

SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā Ekonomistu uz noteiktu laiku (nepilna slodze).

Prasības pretendentiem/ēm:

    • augstākā izglītība ekonomikā vai uzņēmējdarbības vadībā;
    • darba pieredze ārstniecības uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību;
    • teicamas valsts valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
    • ļoti labas iemaņas darbā ar datoru un MS Office programmām (MS Word, MS Excel, Power Point);
    • labas sadarbības un organizatora prasmes, analītiskā domāšana, pašiniciatīva, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
    • spēja strādāt ātri un operatīvi gan patstāvīgi, gan komandā, prasme racionāli organizēt savu darbu.

Pienākumi:

    • finanšu plānošana, budžeta sagatavošana, ekonomisko aprēķinu un prognožu sagatavošana;
    • sagatavot statistiskās atskaites un finanšu informāciju;
    • izstrādāt un iesniegt priekšlikumus par uzņēmuma attīstību;
    • kontrolēt un iesniegt uzņēmuma vadībai informāciju-analīzi par budžeta izpildes gaitu;
    • sagatavot tirgus izpētes piedāvājumus;
    • izstrādāt projektus finanšu līdzekļu piesaistei;
    • visu ar projektu saistīto dokumentu sagatavošana, saskaņošana, administrēšana;
    • visu ar projektu īstenošanu saistīto atskaišu, ziņojumu sagatavošana.

Piedāvājam:

    • dinamisku un  atbildīgu darbu;
    • iespēju strādāt radoši un inovatīvi;
    • draudzīgu, saprotošu kolektīvu;
    • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus;
    • stabilu, konkurētspējīgu atlīdzību un sociālās garantijas;
    • darbinieku veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Darba alga –EUR 570,00.

Dokumentus – dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv vai pa pastu uz adresi: Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301 līdz 2021. 30.aprīļa plkst.15.00.

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes