Aktualitātes / Preiļu Slimnīca saņem dāvinājumu no Eiropas Komisijas

Preiļu Slimnīca saņem dāvinājumu no Eiropas Komisijas

Finansē Eiropas Savienība. Izteiktie viedokļi un uzskati ir tikai autora (-u) viedokļi un neatspoguļo Eiropas Savienības vai Komisijas viedokli. Ne Eiropas Savienību, ne Komisiju nevar saukt pie atbildības par tiem.”

Preiļu Slimnīca dāvinājumā no Eiropas Komisijas saņēma:
1) Antigēna testus – ražotāja Roche ražoti Covid-19 antigēna ātrās noteikšanas “viss vienā” testi (nazofaringeāli) SARS-CoV-2 Rapid Antigen Test

Antigēna testu izmantošana ir daudz ātrāka un ērtāka. Antigēna testa rezultāti ir zināmi jau 15 – 20 minūšu laikā.

Antigēna testi ir izmantojami Covid-19 pandēmijas apkarošanā un paredzēti izmantošanai Covid-19 diagnostikai. Dāvinājuma kopējā vērtība ir 1 480,00 EUR.

davinajums_0.png

1 komentārs
Shella saka:

Hello there, just became alert to your blog through
Google, and found that it is really informative.

I’m gonna watch out for brussels. I’ll be grateful if you continue this in future.
A lot of people will be benefited from your writing.
Cheers! Lista escape roomów