Aktualitātes / Sagaidīts 100.bērniņš šajā gadā

Sagaidīts 100.bērniņš šajā gadā

Priecīga pavasara vēsts Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā – mūs sveicina šī gada 100.bērniņš – meitenīte Marta!

Martiņa piedzima vakar – 22.04.2021. plkst. 8:45, 57cm gara un 3495kg smaga. Mājās mazo māsu ar nepacietību gaida brašais divgadnieks – vecākais brālis un laimīgais tētis.

Māmiņa ar mazo enģelīti uz rokām no sirds pateicas profesionālajam personālam un vārdos neizsakāmi priecājas, ka bērniņu varējusi laist pasaulē sev tik dikti mīļajā Preiļu dzemdību nodaļā, jo pati esot šeit dzimusi, dzīvo Preiļu novadā un tepat vien strādājot, poliklīnikā ģimenes ārsta praksē. Sveicam kolēģi Rutu ar brīnišķīgo notikumu!

Turpinām tradīciju – katra 50.bērniņa sveikšana. Ģimeni devās sveikt dzemdību nodaļas virsmāsa Inna Kluša, dāvājot Preiļu slimnīcas sarūpētu siltu plediņu ar mīļmantiņu un bagātīgo “Mazuļa dārgumu lādi”, kā arī siltām kājām-čaklo novadnieču darinātās zeķītes, dāvanu maisu no Happy Latvia, pavasarī tik nepieciešamo D-vitamīnu no Teva Pharmaceutical Industries Ltd., autiņbiksīšu iepakojumu no Huggies. Milzīgs paldies atbalstītājiem, Jūs liekat smaidīt!

Ģimenei vēlam stipru veselību, saulainu noskaņojumu ik dienu un patiesu mīlestību audzinot atvases!

Sirsnībā sveicot, SIA “Preiļu slimnīca” kolektīvs!❤️