Aktualitātes / Rokdarbniece sveic 131.bērniņu Preiļu dzemdību nodaļā

Rokdarbniece sveic 131.bērniņu Preiļu dzemdību nodaļā

Arī šogad saņēmām iepriecionošu ziņu no Loopiņš. ar vēlmi sveikt bērniņu, kas dzimis neapaļā skaitlī. Rokdarbniece Sabīne šogad izvēlējusies sveikt 131. dzimušo bērniņu Preiļu dzemdību nodaļā, savukārt pērn tas bija 299.jaundzimušais. Gan šajā, gan pagājušajā gadā Loopiņš. dāvāja pašdarināto patiesi mīksto plīša sedziņu.

Nebija ilgi jāgaida, kā jau svētdienas pēcpusdienā, 16.05.2021. plkst. 15:05 sagaidījām brašo puisīti Enriko. Ģimene ir mērojusi ceļu no Ludzas, kur brālīti mājās gaida vecākās māsas. Māmiņa ir sajūsmā par Preiļu slimnīcas Dzemdību nodaļu, šajā namā pasaulē ir laistas visas 3 atvases, tādēļ arī izvēle nav bijusi sarežģīta un tālais ceļš nebijis šķērslis.

Laimes plediņu pasniedza vecmāte Jekaterina.❤️

SIA “Preiļu slimnīca” sveic kuplo daudzbērnu ģimeni un vēl Enriko ģimenes mīlestību, vecākiem neizsīkstošo enerģiju un apkārtējiem saviļņojošos jaundzimušā smaidus!

_DSC1455.JPG_DSC1450.JPG