Aktualitātes / Pacientu pieņemšanas kārtība no 27.03.2020.

Pacientu pieņemšanas kārtība no 27.03.2020.

Atbilstoši Veselības ministrijas 2020. gada 25. marta rīkojumam Nr. 59 “Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā” informējam:

Pacientu pieņemšanas kārtība no 27.03.2020.:

• Sākot ar 27.03.2020. tiek pieņemti tikai akūtie pacienti pēc iepriekšēja attālināta pieraksta SIA “Preiļu slimnīca” Raiņa bulvārī 13.
  • Telefona numurs akūtam pierakstam:

Poliklīnika- 65307750, Uzņemšana – 65307753.

• Bez iepriekš pieteiktas akūtas vizītes pacienti netiks pieņemti.
  • Līdz 2020. gada 14. aprīlim netiek veikti pieraksti plānveida veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai.
  • Jau pierakstītie pacienti tiks pieņemti tikai tad, ja tā ir akūta nepieciešamība un šī pakalpojuma atlikšana var radīt būtiskas komplikācijas un kaitējumu pacienta veselībai.
  • SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikas darba laiks pirmdienās-ceturtdienās no 8:00 līdz 16:00, piektdienās – no 8:00 līdz 15:00, sestdienās, svētdienās – slēgts.
  • Neatliekamā medicīniskā palīdzība tiek nodrošināta visu diennakti (24/7), griežoties uzņemšanas nodaļā.

Lūdzam neapmeklēt ārstniecības iestādi un Jūs nepieņems:

• Ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijis kontaktā ar personu, kurai ir kāda no elpceļu infekcijas pazīmēm.
  • Ja pēdējo 14 dienu laikā esat ceļojuši, vai bijuši saskarē ar personu, kura atgriezusies no ārvalstīm.
  • Ja Jums ir jāatrodas pašizolācijā vai karantīnā*.

*Par sanitāri higiēniskās un epidemioloģiskās drošības noteikumu pārkāpšanu paredzēta kriminālatbildība, saskaņā ar  Krimināllikuma 40. pantu vai administratīvā atbildība, Administratīvo pārkāpumu kodeksā 42.panta izpratnē.

Konstatēta pārkāpuma gadījumā, iestādei ir tiesības ziņot policijai.

Copy of Tan Swash Logo - Made with PosterMyWall.jpg