Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / SIA “Preiļu slimnīca” sagaidīts 200. mazulis

SIA “Preiļu slimnīca” sagaidīts 200. mazulis

Esam ļoti priecīgi! SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļā ir sagaidīts 200. mazulis. Vakar, 27. jūlijā  plkst. 15:07 mammai Svetlanai Skačkovai no Viļāniem pasaulē nāca pirmais mazulis – skaista meitene Sofija. Mazulīte piedzima 52 cm gara un 3200g smaga.

Savu izvēli par labu SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļai mamma Svetlana bija izlēmusi jau iepriekš. “Šeit ir ļoti atsaucīgs kolektīvs. Personāls burtiski “skraida apkārt”, palīdz un iedrošina”, atzīst jaunā māmiņa, kas norāda, ka sociālajos tīklos seko līdzi SIA “Preiļu slimnīca” profilam un vienmēr ar prieku noraudzījusies, kad tiek publicēta informācija par jubilejas mazuļa nākšanu pasaulē. “Es arī gribēju būt šo mammu vietā. Nu, lūk – sapņi piepildās”, priecīgi atzīst Svetlana.

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvanām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia un citiem mūsu atbalstītājiem sarūpētas īpašas dāvanas! No SIA “Preiļu slimnīca” Sofija un viņas ģimene saņēma jauku, siltu plediņu, krūzi tējas malkošanai, kā arī pirmo pasaku grāmatu mierīgiem un skaistiem sapņiem.

Rolands Naglis,

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists

Комментарии отключены.