Aktualitātes / SIA “Preiļu slimnīca” atsavina tai piederošo kustāmo mantu

SIA “Preiļu slimnīca” atsavina tai piederošo kustāmo mantu

SIA “Preiļu slimnīca” atsavina tai piederošo kustāmo mantu – automašīnu Mercedes Benz Sprinter 312, valsts reģistrācijas numurs HB 9865.

Automašīnas cena – EUR 1450,00 (viens tūkstotis četri simti piecdesmit euro un 00 centi), tai skaitā PVN.
Automašīnu iespējams apskatīt iestādes darba laikā, iepriekš sazinoties pa telefonu Nr.29559719 ar SIA “Preiļu slimnīca” atbildīgo personu, SIA valdes locekli Aleksandru Poplavski.
Interesenti var pieteikties līdz 2016.gada 7.oktobrim plkst.16.00. iesniedzot iesniegumu SIA “Preiļu slimnīca” kabinetā Nr. 228, poliklīnikas ēkas II. stāvā Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads.

Gadījumā, ja uz pārdodamo kustamo mantu tiks saņemti vairāki pirkšanas iesniegumi , SIA “Preiļu slimnīca” rīkos kustamās mantas izsoli.