Aktualitātes / Iespēja izbaudīt Taizemes masāžas burvību

Iespēja izbaudīt Taizemes masāžas burvību

slimnica_logo (2).jpg

SIA “Preiļu slimnīca” piedāvā maksas  pakalpojumu – Taizemes masāžu

Taizemes masāža, kuras pirmsākumi meklējami jau Budas laikā, ir viena no vissenākajām dziedniecības mākslām. Tā tiek dēvēta arī par pasīvo jogu, jo, iestiepjot svarīgākos ķermeņa muskuļus un izdarot spiedienu uz enerģijas punktiem, tiek līdzsvarots enerģiju līmenis. Taizemes masāžas seansa laikā tiek apstrādātas pilnīgi visas cīpslas un fascijas.

Tā nav klasiskā relaksācija – drīzāk procedūra atgādina individuālu jogas nodarbību, kuras laikā ar tavu ķermeni darbojas kāds cits, nevis tu pats. Ar masiera roku, ceļu un pēdu palīdzību tiek koncentrēts spēks uz tiem spiedienpunktiem, kuros ir uzkrājusies enerģija. Punktus atlaižot, enerģija vienmērīgi izplatās pa visu ķermeni. Tradicionālās Taizemes masāžas laikā mugurkauls izstiepjas, iztaisnojas, zūd saspringums un palielinās locekļu kustīgums. Ievērojami palielinās asins šūnu tonuss, normalizējas vielmaiņa, uzlabojas locītavu elastība un stāja. Pēc masāžas ķermenī ieplūdīs patīkami relaksējoša sajūta un jauns enerģijas lādiņš.

Taizemes masāža tiek veikta uz grīdas, uz speciāla paklājiņa, caur apģerbu. Skan nomierinoša mūzika, un meistars uzsāk masāžu – uzspiež uz bioaktīvajiem punktiem, kas atrodas uz enerģijas līnijām, izstiepj un saspiež muskuļus. Tas  atgādina gan jogas, gan reflektoro zonu masāžas seansu. Seansa laikā neizmanto ne eļļas, ne krēmus.

Vienas nodarbības cena: 1h – 20 EUR

1.5 h – 27 EUR

Iepriekšējā pieteikšanās uz masāžu pa tālr. 26667070

Atrašanās vieta – Preiļu poliklīnikas 208. kab.

Ir iespēja iegādāties dāvanu karti Preiļu poliklīnikas reģistratūrā