Aktualitātes / Dzemdību nodaļā sagaidīts 350. mazulis

Dzemdību nodaļā sagaidīts 350. mazulis

Vakardien, 17. oktobrī, plkst. 12.42 pasaulē nāca puisītis Tomass. Mazulītis piedzima 3 kg 550 grami smags un 56 cm garš.

Mammai Anželikai šis ir pirmais bērniņš.

Lai gan ģimene ir no Daugavpils, savu bērniņu izvēlējās laist pasaulē tieši Preiļos. Kā smejas pati jaunā mamma, tad viņai bija nojauta, ka ir jāizvēlas tieši Preiļu Dzemdību nodaļa. Un ne vienu mirkli nav nācies to nožēlot!

Novēlam mazulītim vīt savu dzīves kamolīti, kurā ir prieks, veselība, laime un skaisti piedzīvojumi! Vecākiem novēlam izturību, mīlestību un dzīvesprieku!

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvaniņām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia sarūpētu dāvanu!

Preiļu Slimnīca dāvināja jauku, siltu sedziņu un mazulīša pirmo pasaku grāmatu, mierīgiem un skaistiem sapņiem.

IMG_20211018_134136.jpg