Aktualitātes / Izstāde “Sieviete – Daba. Sieviete – Zieds.”

Izstāde “Sieviete – Daba. Sieviete – Zieds.”

Šodien SIA “Preiļu slimnīca” Mākslas telpā tika atklāta gleznotājas Džeinas Gvares mākslas darbu izstāde “Sieviete – Daba. Sieviete – Zieds”.

Pati Džeina par sevi saka: „Esmu cilvēks, kuram ļoti patīk cilvēki. Man liekas, ka visa radīšana ir kaut kas līdzīgs ciemos iešanai. Un es nāku ar jums parunāt tādā dvēseles līmenī par visu to, ko ikdienā parasti nepārrunā. Radīšana nākamībai, atbildība pret tiem, pie kuriem eju ciemos, lai pateiktu kaut ko svarīgu, kaut ko pāri acīmredzamajam, kaut ko dziļāku un svētīgāku.”

Izstādi veido 15 spilgtas un ļoti rūpīgi izstrādātas gleznas. Katrai gleznai pievienots arī neliels stāsts, kas atklāj mākslinieces sajūtas un domas, kas radušās saistībā ar šo darbu. Ikviens no mākslas darbiem ļauj pietuvoties sievietes smalkajai dvēselei un ciešajai saiknei ar dabu – gan piedzimstot, gan iemīloties, gan pašai kļūstot par māti.

2 komentāru
Mario saka:

Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative.
I’m gonna watch out for brussels. I’ll be grateful if you continue this in future.
Many people will be benefited from your writing. Cheers!

Najlepsze escape roomy

Emanuel saka:

I believe that is among the most significant information for me.
And i am glad studying your article. But should remark on few general things, The site taste is perfect, the articles
is really great : D. Good job, cheers

Have a look at my site … web page