Aktualitātes / Rehabilitācijas nodaļā papildināts aprīkojums – 2 jauni trenažieri

Rehabilitācijas nodaļā papildināts aprīkojums – 2 jauni trenažieri

Rehabilitācijas nodaļa kopš pagājušas nedēļas ir pieejams jauns aprīkojums. Šobrīd esam saņēmuši divas no trim ierīcēm, kas iegādātas projekta ietvaros.

Roku- kāju trenažieris MOTOMED Loop.la, ražotājs: RECK-Technik GmbH (Vācija)

Trenažieri ieteicams izmantot šādu diagnožu gadījumos – multiplā skleroze, insults, paraplēģija, tetraplēģija, CT, Parkinsona slimība un citi neiroloģiskie stāvokļi vai jebkāda veida kustību traucējumi. Ar jauno trenažieri iespējam veikt gan pasīvu, gan aktīvu treniņu rokām un kājām. Šāda veida trenažieri plaši tiek pielietoti rehabilitācijas praksēs, lai atvieglotu un daudzveidotu rehabilitācijas procesu, veicinātu pacientu funkcionālā stāvokļa uzlabošanos.

Plašāka informācija oriģinālvalodā no oficiālās MOTOMED vietnes  https://www.motomed.com/en/products/motomed-loop-light-la/

Ceļa un gūžas locītavu izstrādes ierīce (CMP) FISIOTEK 3000E, ražotajs: Rimec srl. (Itālija)

Ceļa un gūžas locītavas pasīvo kustību izstrādes iekārta, veicinās kustību apjoma atjaunošanu pēc dažādām operācijām un traumām. Efektīvakai kustību izstrādei pēc ceļa vai gūžas locītavas endoprotezēšanas operācijām.
Plašāk oficiālajā Fisiomed mājaslapā  https://www.fysiomed.com/en/products/24970-fisiotek-3000-e

Visas jaunās iekārtas tiks izmantotas rehabilitācijas nodaļas pacientu veselības stāvokļa uzlabošanai. Mēs strādājam Jūsu veselībai!

Jau vēstīts, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu SIA “Preiļu slimnīca dienas stacionāra pārbūve” ar projekta numuru 9.3.2.0/18.I/018. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% – 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.)

Logo_1.png