Aktualitātes / Endokrinologa konsultācijas SIA “Preiļu simnīca”

Endokrinologa konsultācijas SIA “Preiļu simnīca”

Endokrinoloģija ir medicīnas nozare, kas pētī organisma iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību, tās traucējumus, diagnostiku un profilaksi.

Endokrīnās slimības bieži norit nepamanītas, bez simptomiem un bieži ārsts – endokrinologs tiek apmeklēts novēloti, jau tad, kad slimība ir izraisījusi neatgriezeniskus sarežģījumus. Tāpēc ir ļoti svarīgi savlaicīgi diagnosticēt saslimšanu agrīnā stadijā un izvēlēties vispiemērotāko ārstēšanas metodi.

Sūdzības, ar kādām vajadzētu griezties pie endokrinologa:

• ķermeņa masas izmaiņas;

• slāpes un bieža urinēšana (īpaši naktīs);

• nespēks, nogurums;

• sirdsklauves, uzbudināmība;

• ādas iekaisīgas slimības un grūti dzīstošas brūces;

• pastiprināta apmatojuma augšana vai matu izkrišana;

• kakla formas izmaiņas.

31. maijā no plkst. 15:00 – 18:00 SIA ,,Preiļu slimnīca” poliklīnikā pacientus konsultēs endokrinoloģe Halina Daļecka. Pieraksts pa tālruņiem – 65307750, 65307757, mob.26409980.

Maksa par konsultāciju EUR 35,

(nenotiks valsts apmaksātas konsultācijas un nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums)