Aktualitātes / Remonti SIA “Preiļu slimnīca”
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Remonti SIA “Preiļu slimnīca”

Jau no paša gada sākuma uzņēmumā rit vairāki telpu labiekārtošanas un remontu darbi. Vides un infrastruktūras sakārtošana šobrīd uzstādīta, kā viena no uzņēmuma prioritātēm.

 

Jau pabeigtie projekti:

 

 1. Rehabilitācijas nodaļas reģistratūra – SIA “Preiļu slimnīca” Poliklīnikas otrajā stāvā Klientu ērtībai izveidota atsevišķa Reģistratūra. Šeit būs iespējams veikt pierakstu pie nodaļas speciālistiem, un samaksāt par rehabilitācijas nodaļas pakalpojumiem. Reģistratūra strādās katru darba dienu no 8:00 – 17:00.

 2. Rehabilitācijas nodaļas Ergoterapeita un Audiologopēda kabinets – šajā kabinetā iepriekš atradās Dermatologa kabinets (turpmāk dermatologs pieņems 306. kabinetā) , tagad telpas ir labiekārtotas tā, lai tajās būtu ērti pārvietoties ar ratiņkrēslu, galdu augstumi ir pielāgojami arī bērniem.

 3. Rentgena kabinets – remonts šajās telpās nebija veikts jau pēdējos 20 gadus. Šobrīd telpas ir izremontētas, un tām iegādātas arī jaunas mēbeles.

 4. Pāreja/gaitenis starp slimnīcas ēkām – lielākās pārvērtības piedzīvojusi pāreja no poliklīnikas uz stacionāru. Šobrīd jau pabeigts sienu remonts, nomainīts arī grīdas segums un griesti, uzstādīti jauni radiatori. Gaitenis tiks mākslinieciski noformēts, tajā izvietosim soliņus sēdēšanai. Blakus Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļai tiks izveidota arī dekoratīva siena, uz kuras fona jaunie vecāki varēs iemūžināt sevi un mazos pirms došanās uz mājām.

 

Projekti, kas ir procesā:

 

 1. Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļas foajē

 2. Ģinekoloģijas un Dzemdību nodaļas ārstu istaba – kabinets, garderobe un dušas telpa

 3. Vienā no SIA “Preiļu slimnīca” korpusiem turpmāk atradīsies Neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstu dienests. Arī šajās telpās šobrīd notiek remontdarbi. Ārpusē izbūvējam stāvlaukumu Neatliekamās medicīniskās palīdzības transportam.

 4. Notiek SIA “Preiļu slimnīca” teritorijas labiekārtošanas projekta izstrāde. Tiek plānota stāvvietas, gājēju celiņi, apgaismojums, atpūtas vietas un lietus ūdeņu novadīšana no teritorijas.

 

Vasarā tiks uzsākti:

 

 1. Slimnīcas jaunā korpusa ceturtā stāva – Dienas stacionāra projektēšanas darbi

 2. Poliklīnikas jauna lifta ierīkošana

 3. Ginekoloģijas nodaļas dušas telpu un labierīcību remonts

 4. Terapijas nodaļas dušas telpu un labierīcību remonts

 5. Terapijas nodaļas ārstu darba telpu remonts

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes