Aktualitātes / Operāciju zālei iegādāts jauns operāciju galds
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Operāciju zālei iegādāts jauns operāciju galds

Projekta “SIA “Preiļu Slimnīca” dienas stacionāra pārbūve” ietvaros tika veikts iepirkums “Iekārtu piegāde dienas stacionāra operāciju zālei”, kā rezultātā tika iegādāts elektriskais operāciju galds.

Slimnīcas darba procesā iepriekš tika izmantots mehāniskais operāciju galds, kas sarežģīja un dažkārt ierobežoja operāciju procesu. Jaunais elektriskais operāciju galds viennozīmīgi ne tikai uzlabos darba vidi un procesu, bet arī pilnveidos pacientu ērtības un saņemto pakalpojumu kvalitāti. Operāciju galds ir ergonomiski ērts, pielāgojums dažādām operācijām, pacientu ir ērti pozicionēt uz galda un viegli regulēt augstumu un nepieciešamo leņķi. 

Mēs strādājam Jūsu veselībai!

 Jau vēstīts, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu SIA “Preiļu slimnīca dienas stacionāra pārbūve” ar projekta numuru 9.3.2.0/18.I/018. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% – 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.)

eu.png

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

*
*

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes