Aktualitātes / Darbu Preiļu slimnīcā uzsākusi daktere Olga Jakovļeva

Darbu Preiļu slimnīcā uzsākusi daktere Olga Jakovļeva

Olga Jakovļeva ir fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts stažieris, absolvējusi Latvijas Universitāti, Rīgas Stradiņa Universitāti un Sanktpēterburgas Medicīnas Akadēmiju, šobrīd Rīgas Stradiņa universitātē ir fizikālas un reabilitācijas medicīnās ārste rezidente.

Ārstei Olgai Jakovļevai ir 30 gadu profesionālā pieredze. Papildus ārstei ir iegūta masieres, bērnu masieres un fizikālās medicīnas speciālista specialitāte. Ikdienā strādā ar dažāda vecuma pacientiem – jaundzimušajiem, bērniem, pusaudžiem, pieaugušajiem, kā arī ar grūtniecēm un sievietēm pēcdzemdību periodā.

Daktere uz konsultācijām pieņem pacientus jeb kurā jautājumā, kas saistīts ar sāpēm, traumām, veselības stāvokļa atjaunošanu. Tāpat nosaka visas funkcionālās nespējas un pielāgo tehniskos palīglīdzekļus atbilstoši pacienta stāvoklim.

Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz Rehabilitācijas nodaļas reģistratūru pa tālruni 65307748 vai 26413288.

Gray Light Professional Static Quote General News Facebook Post_1.png