Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Dienas stacionāra turpinās pārbūves darbi
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Dienas stacionāra turpinās pārbūves darbi

SIA “Preiļu slimnīca” dienas stacionārā turpinās būvdarbi, ko veic, saskaņā ar noslēgto līgumu, uzņēmums  SIA “LAGRON” .

Būvnieki ir veikuši sienu, starpsienu špaktelēšanu. Tāpat turpinās elektroinstalācijas darbi, apgaismojuma ierīkošana tehniskajā stāvā un ventilācijas gaisa vadu izolācija tehniskajā stāvā.

Projekta “SIA “Preiļu Slimnīca” dienas stacionāra pārbūve” mērķis ir attīstīt SIA „Preiļu slimnīca” veselības aprūpes infrastruktūru un uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību reģiona iedzīvotājiem gan stacionāra, gan ambulatorajā daļā. Realizējot projektu, plānots veikt ieguldījumus infrastruktūrā, kas saistīta ar neatliekamās medicīniskās palīdzības un veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu pacientiem ar sirds asinsvadu, onkoloģiskajām, psihiskajām saslimšanām, kā arī mātes un bērna veselības aprūpes jomā.

 

Mēs strādājam Jūsu veselībai!

 

Jau vēstīts, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu SIA “Preiļu slimnīca dienas stacionāra pārbūve” ar projekta numuru 9.3.2.0/18.I/018. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% – 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR).

 

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментарии отключены.
Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes