Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Seminārs par tuvinieku aprūpi mājas apstākļos “Mēs nākam Tev palīgā”
Maija Krasnā

Seminārs par tuvinieku aprūpi mājas apstākļos “Mēs nākam Tev palīgā”

Aicinām uz Vislatvijas bezmaksas semināru par tuvinieku aprūpi mājas apstākļos “Mēs nākam Tev palīgā”.

Labdarības fonds “TZMO Fonds Kopā mainām pasauli” projekta “Mēs nākam Tev palīgā” ietvaros, piedāvā izglītojošu semināru par geriatrisku, hroniski slimu un gulošu piederīgo ikdienas aprūpi mājas apstākļos. Semināru mērķis ir visu Latvijas pašvaldību iedzīvotāju informēšana un izglītošana situācijā, kad kāds no tuviniekiem ir zaudējis spējas pats par sevi parūpēties un ir nepieciešams pastāvīgs ģimenes atbalsts. Seminārs ilgst četras stundas un to vada profesionāli lektori un praktizējošas aprūpes māsas. Seminārā tiks runāts par situācijām, ar kurām sastopas tuvinieki, kuri ilgstoši rūpējas par slimu vai vecu cilvēku, kā arī tiks sniegti praktiski padomi aprūpei mājas apstākļos:

• Kā rīkoties situācijā, kad piederīgais vairs nespēj pats par sevi rūpēties;
  • Drošas vides radīšana tuviniekam mājas apstākļos;
  • Cilvēka mazkustība, tās izraisītās komplikācijas un risinājumi;
  • Demence un ar to saistītās problēmas;
  • Aprūpējamā fizioloģiskās un higiēnas vajadzības;
  • Gulošu pacientu aprūpes īpatnības;
  • Hroniskas brūces, izgulējumu rašanās cēloņi, pazīmes un aprūpes iespējas;
  • Inkontinences (nesaturēšanas) problēma un risinājumi. Higiēnas līdzekļu izvēle un nomaiņa;
  • Garīgās aprūpes uzdevumi, psiholoģiskā izdegšana.

Aicinām apmeklēt bezmaksas semināru, kurš notiks šī gada 9. februārī plkst. 10.00-14.00 Preiļu Galvenajā bibliotēkā Kārsavas ielā 4, Preiļos.

Savu dalību seminārā var pieteikt Preiļu novada Labklājības pārvaldē līdz 2. februārim, zvanot uz tālruni +371 68305150 (Olita) vai +371 29229056 fonda darbiniecei.

Bezmaksas seminārs par tuvinieku aprūpi mājas apstākļos "Mēs nākam tev palīgā"

Комментарии отключены.