Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / SIA “Preiļu slimnīca” šogad dzimis jau 400. mazulis

SIA “Preiļu slimnīca” šogad dzimis jau 400. mazulis

Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 400. mazuli! 13. decembrī plkst. 9:42 Krāslavas novada iedzīvotājai Litai Strautiņai piedzima brīnišķīga meitiņa – Keita: 58 cm gara un 4350 g smaga.

Savā ģimenē meitenīte ir otrais mazulis, bet mājās mazo māšeli ar nepacietību gaida 11 gadīgais brālis Kristiāns.

Izvēle par labu SIA “Preiļu slimnīcas” Dzemdību nodaļai bijusi dēļ ļoti pozitīvajām atsauksmēm, kuras dzirdētas gan no pazīstamiem, gan svešiem cilvēkiem. “Varu apstiprināt, ka viss teiktais ir patiesība. Šeit patiešām ir ļoti labi: mājīgi un mierīgi. Jāsaka, ka šeit ne mirkli nejutos, ka būtu nokļuvusi slimnīcā. Medicīnas personāls aprūpē, ienāk un painteresējais – kā jūtas mazulis, kā mamma. Katrai jaunajai māmiņai varu ieteikt izvēlēties šo dzemdību nodaļu”, uzsver Keitas māmiņa Lita.

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvanām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia sarūpētu dāvanu! Bet no SIA “Preiļu slimnīca” mazulis un viņa ģimene saņēma jauku, siltu pledu. Tāpat tika pasniegta pasaku grāmata – mazulim pirmā pasaku grāmata mierīgiem un skaistiem sapņiem.

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists

Комментарии отключены.